3 ingredientų bananų blynai – sausainis ir Kate

3 ingredientų bananų blynų receptas

Galbūt pasauliui reikia daugiau bananinių blynų. Taip, kaip tik to mums trūksta. Taip, tai aš dabar sau sakau. Šioje trylikos metų (!) receptų svetainėje jau yra keli bananinių blynų receptai, kiekvienas savaip nuostabus, o štai aš su kitu.

Mano pilno grūdo bananų blynai yra taip gražus ir purus. Mano bananiniai avižiniai blynai yra švelnūs ir kvapnūs, jų interjeras primena avižinius dribsnius. Pagal šį avižinių dribsnių blynų receptą gauname puikų blyną, kuris yra mažiau bananiškas nei kiti. Aš netgi turiu bananų vaflių receptus – pilno grūdo ir avižų pagrindu – jie taip pat puikūs.

Šiuo metu dažniausiai gaminu tokius bananinius blynus. Tai patys paprasčiausi blynai, kurių pagrindą sudaro tik trys ingredientai: trintas bananas, kiaušiniai ir viso grūdo miltai (čia galite rinktis iš kelių miltų variantų). Dažnai įdedu cinamono ir kanapių širdelių ar linų sėmenų, bet net ir tada jiems reikia mažiau ingredientų nei kitiems.

bananų blynų ingredientai

Mitybos požiūriu šie bananiniai blynai yra tokie pat sveiki, kokie gali būti blynai. Juose yra daug mažiau angliavandenių nei kituose receptuose ir šiek tiek daugiau baltymų. Tai pergalė! Jų skonis nėra toks panašus į skanėstą kaip kiti receptai, bet jie tikrai labai grazu.

Šiuos blynus lengva sumesti ryte kol Greisė tyčiojasi po virtuvę. Ji juos myli ir aš dėl jų jaučiuosi gerai. Taigi, šie bananiniai blynai tikrai tinka kūdikiams ir vaikams. Šie paprasti blynai tinka visiems!

pjaustant į bananinius blynus

3 ingredientų bananų blynų natos

Seniai bandžiau dviejų ingredientų bananinius blynus (tik bananams ir kiaušiniams) ir neradau nieko, kas juose patiktų – jie per šlapi ir kiaušiniški. Atvirai kalbant, geriau valgyti kiaušinienę su bananų šonu. Įdėjus šiek tiek miltų, šie blynai skiriasi.

Šių blynų miltai yra viso grūdo, grikių arba avižų miltai. Jie dirba vienodai gerai. Grikių miltai yra drąsiausio skonio, o nesmulkintų kviečių – subtiliausias. Avižiniai miltai yra sotūs ir turi lengvą avižinių dribsnių skonį. Blynams be glitimo rinkitės sertifikuotus begliutenius grikių arba avižų miltus.

Kiaušiniai pagal šį receptą yra būtini. Linų kiaušiniai bus ne dirbti pagal šį receptą. Nebandykite, kitaip gausite liūdną bananų ir linų košę. Žinau, nes bandžiau.

Šiam receptui naudokite pernokusius bananus. Idealiu atveju jie turi bent keletą rudų dėmių. Pernokę bananai yra saldesni ir suteikia daugiau bananų skonio.

Kepdami šiuos blynus turėsite sumažinti šilumą. Daugumoje blynų yra šiek tiek cukraus, todėl blynai ne tik saldesni, bet ir padeda išvengti jų pridegimo kepant. Kadangi šie blynai yra visiškai natūraliai pasaldinti bananais (be saldiklio, net klevų sirupo), jie ypač jautrūs karščiui. Jei pastebėjote, kad jūsų blynų išorė tampa per auksinė, prieš iškepdami vidų, keptuvė per karšta.

Maistingų mišinių parinktys ir patiekimo pasiūlymai

Šie bananiniai blynai yra labai geri savo paprasčiausia forma, juose yra tik bananas, kiaušinis ir miltai. Jei norite pagerinti skonį ar maistingumą, pridėkite bet kurį iš šių:

  • Maltas cinamonas: Aš visada dedu cinamono, nes man patinka skonis.
  • Kanapių širdelės ir (arba) maltos linų sėmenys: Abi jos siūlo sveikų riebalų ir skaidulų.
  • Susmulkintas nesaldintas kokosas: Į tešlą galite įmaišyti porą šaukštų. Dar geresnį skrudintą skonį įgausite, jei prieš apversdami nevirtą blyno pusę pabarstysite šiek tiek kokoso riešutų.
  • Žiupsnelis druskos: Nemanau, kad to praleisite, bet truputis druskos turėtų sustiprinti bendrą skonį. Naudokite iki 1/4 arbatinio šaukštelio.

Patiekdama mūsų dukrytę dažnai įdedu lengvą užtepėlę skysto migdolų sviesto, pabarstyto kanapių širdelėmis arba sviesto glostelį. Man pačiai jie tokie patinka! Jei norite daugiau skanaus pusryčių, pabandykite užtepti žemės riešutų ar migdolų sviesto arba graikiško jogurto, kad gautumėte baltymų, taip pat papildomai supjaustyto banano ir šlakelį klevų sirupo ar medaus.

Išbandykite daugiau pusryčių bananų skanėstų

Komentaruose praneškite, kaip pasirodė jūsų bananiniai blynai! Man patinka jus girdėti.

krūva lengvų bananinių blynų

Spausdinti

Parašykite komentarą