Butternut Skvošo Mac ir sūrio receptas

butternut skvošas mac ir sūris virš galvos

Šis moliūgų ir sūrio receptas sukuria tobulą savaitės nakties balansą. Jis kreminis, sūrus, guodžiantis ir visiškai skanus. Šis mac ir sūris yra ne toks turtingas, kad jums skaudės pilvą arba iškart po vakarienės užmigsite.

Šis receptas taip pat atperka – jame gausu skrudintų sviestmedžių moliūgų, kurie sustiprina auksinį atspalvį ir nepakelia skonio. Šis mac ir sūris tikrai patiks miniai. Mūsų mažyliui tai patinka ir mums taip pat.

moliūgai prieš ir po skrudinimo

Virimo būdas yra jaudinantis. Šie makaronai susijungia vienas puodas. Jūs niekada nenukoškite makaronų. Nereikia sukti galvos su bešamelio padažu. Nereikia ištraukti maišytuvo, kad gautumėte sviesto riešutą.

Jei moliūgą iškepsite iš anksto, šis receptas paruošiamas maždaug per 30 minučių. Tai makaronų patiekalo vienaragis, ir man labai malonu išgirsti, kaip jis pasirodo jūsų virtuvėje.

sutrinti sviesto riešutą ir paskrudinti makaronus

Butternut Mac ir sūrio ingredientai

Visą receptą rasite žemiau. Štai ką turėtumėte žinoti apie pagrindinius ingredientus prieš eidami į parduotuvę.

Butternut Skvošas

Skrudinkite moliūgą iš anksto ir šis receptas greitai paruošiamas. Galite kepti dieną prieš arba anksčiau tą dieną – tiesiog leiskite jam atvėsti, tada uždenkite ir atvėsinkite vėliau.

Iškepkite didelį moliūgą ir turėsite dvigubai daugiau moliūgų, nei reikia pagal šį receptą. Užšaldykite kitą pusę būsimai mac ir sūrio partijai! Šis receptas yra lankstus – vienai partijai naudokite nuo vieno iki dviejų puodelių trintų moliūgų košės. (Recepte nurodyti du puodeliai maksimaliai daržovių galiai, bet jūs tikrai galite naudoti mažiau.)

Mes tiesiog perpjauname moliūgą per pusę ir pakepiname, kol suminkštės. Tada nulupkite odelę, sutrinkite reikiamą moliūgą ir įmeskite į verdantį vandenį. Makaronams verdant visi nedideli gumuliukai išnyks savaime. Tai tarsi magija.

Paskubomis? Vietoj skrudintų moliūgų galite naudoti vieną 15 uncijų skardinę trintų moliūgų. Jei turite likusią skardinę moliūgų tyrės (ne pyrago įdaro), tai taip pat tiktų.

Sutrumpinti makaronai

Vėlgi, šis receptas yra lankstus ir aš sėkmingai naudojau įvairių formų makaronų makaronus. Mano mėgstamiausia, kurią matysite nuotraukose, yra vamzdžių rigate. Kiti variantai yra makaronų makaronai, casarecce, cavatelli, fusilli ir panašiai. Kad šis receptas būtų be glitimo, sėkmingai panaudojome „Jovial“ prekės ženklo rudųjų ryžių fusilli.

Patarimas: „Trumpai supjaustyti“ makaronai reiškia kompaktiškas makaronų formas, o ne ilgas sruogas, pavyzdžiui, spagečius.

Sūrio kremas

Šiam mac ir sūriui bešamelio nereikia. Kreminis sūris įmaišomas tiesiai į puodą ir šie makaronai tampa kreminiai, švelniai aštrūs ir prabangūs. Šiam receptui sunaudosite pusę standartinio kreminio sūrio bloko, nežinau, kaip jūs, bet visada džiaugiuosi turėdamas po ranka papildomo grietinėlės sūrio skrebučiui.

Čederio sūris ir parmezanas

Šiam mac ir sūriui naudokite kvapnų čederio sūrį. Mano mėgstamiausias yra Kerrygold, kuris erzinančiai yra 7 uncijų pakuotėje, o ne net 8 uncijų, bet tiks ir 7 uncijos!

Parmezano sūris dar labiau sustiprina skonį. Jei norite, atskiras porcijas apibarstykite šiek tiek daugiau parmezano.

Patarimas: Sutarkuokite savo sūrį, o ne pirkite iš anksto susmulkintą sūrį. Iš anksto susmulkintas sūris yra padengtas milteliais, dėl kurių sūris gali sulipti, kai jis tirpsta.

Dar keli pagrindiniai ingredientai

Jums taip pat reikės alyvuogių aliejaus (skrudinimui), sviesto, česnako ir svogūnų miltelių, vandens ir druskos. Pakankamai lengvas.

grietinėlės sūrio pridėjimas į butternut mac ir sūrį

Kaip saugiai supjaustyti riešutinį moliūgą

Sviestinis moliūgas yra didelis ir tankus, todėl gali būti sunku jį valdyti. Štai keletas patarimų, kaip jį saugiai paruošti:

  1. Pradėkite nuo aštraus šefo peilio ir stabilios pjaustymo lentos. Po pjaustymo lentele galite padėti šiek tiek drėgną rankšluostį, kad ji nejudėtų.
  2. Naudodami peilį nupjaukite moliūgo galus ir pačius apatinius.
  3. Pastatykite moliūgą stačią storiausią plokščią pusę kaip pagrindą.
  4. Atsargiai perpjaukite moliūgą iš viršaus į apačią, kad padalintumėte jį per pusę. Jūsų pirštai niekada neturėtų kliudyti ašmenims.
  5. Galiausiai dideliu šaukštu išskobkite sėklas ir jas išmeskite (šiam receptui jų neprireiks).

įmaišyti sūrį į makaronus

Aptarnavimo pasiūlymai

Prie šono patiekite žalias salotas – galbūt mano itin paprastas rukolos salotas, mėgstamiausias žaliąsias salotas su obuoliais, spanguolėmis ir pepitais arba bet kokias improvizuotas salotas su paprastu vinegretu.

Pagal šį receptą gaunama gana daug makaronų (aštuonios porcijos). Jis gerai šildo supakuotus pietus ir likusias vakarienės. Nors aš nebandžiau, manau, kad galėtumėte perpjauti receptą per pusę ir virti vidutinio dydžio puode.

butternut skvošas mac ir sūrio receptas

Ar jums patinka šis butternut mac ir sūris?

Taip pat jums patiks šie Cookie ir Kate receptai:

Komentaruose praneškite man, kaip pasirodo jūsų butternut mac ir sūris! Tai pirmasis tokio pobūdžio vieno puodo makaronų patiekalas tinklaraštyje ir tikrai nebus paskutinis.

butternut skvošas mac ir sūris su parmezano apibarstymu

Spausdinti

Parašykite komentarą