XXIV tarptautiniame džiazo festivalyje Kaunas Jazz 2014 - viena ryškiausių pasaulio džiazo vokalisčių CASSANDRA WILSON

Kaunas Jazz 2014 žvaigždė - Cassandra Wilson

Nedaug džiazo atlikėjų gali pasigirti dėmesiu, prilygstančiu tam, kurio sulaukia popmuzikos žvaigždės. 58-erių amerikietė Cassandra Wilson - būtent tokia. GRAMMY statulėlių laimėtoja savo repertuare derina džiazą, bliuzą, kantri ir tai daro su tokia aistra, kad jos koncertuose apsilankę žiūrovai išeina lyg užhipnotizuoti. “Nereikia jai ir ypatingo fono, pakanka lankstaus jos grupės tikslumo arba žemiško jos balso didingumo, turtingo ir elastingo kaip aukščiausios kokybės išdirbta oda." – New York Times. Žemą atlikėjos balso tembrą džiazo kritikai vieningai vadina išskirtiniu. "Kimus, bet švelnus, kaip smėlis su medum, rafinuotas, išmintingas ir  kartu seksualus, atrodo, gimstąs iš juodosios Amerikos muzikos." – BBC Music.

Dar 1994-aisiais pirmą sykį populiariausio džiazo žurnalo Downbeat geriausia šio žanro vokaliste išrinkta Cassandra šiose apklausose triumfuoja nuolat. Geriausia džiazo dainininke Cassandra Wilson yra paskelbęs ir žurnalas Time. Vienas JAV koledžas jai yra skyręs garbės daktaro titulą, o Monrealio džiazo festivalyje dainininkei įteiktas prestižinis Mileso Daviso apdovanojimas. Atlikėja yra išleidusi aštuoniolika solinių albumų, kurių naujausias Another Country pasirodė pernai. Cassandra yra įrašiusi plokšteles su Kurtu Ellingu, Wyntonu Marsalisu, Dave’u Hollandu, Courtney Pine’u, grupe The Roots ir daugybe kitų muzikos garsenybių.

Kaunas Jazz 2014 žvaigždė - Cassandra Wilson

 

CASSANDRA WILSON koncertas su penkių muzikantų grupe, vyksiantis balandžio 27-ąją Kauno Žalgirio arenoje, taps vienu svarbiausių renginių tarptautinio džiazo festivalio Kaunas Jazz istorijoje, apimančioje 24 metus.

Bilietus į ryškiausios pasaulio džiazo vokalistės CASSANDRA WILSON koncertą  galima įsigyti visose Ticketpro kasose ir internetu www.ticketpro.lt

Bilietų kaina nuo 89 Lt.