WTFest?!

Pirmą kartą šiais metais rengtas "What The Festival" festivalis kvietė kartu bičiulingai praleisti keletą dienelių puikioje Raguvos sodyboje. 

What the Fest

Palapinių miestelis įsikūręs tarp obelėlių, močiutės kluone  galėjai jaustis it klube, live  scena  jauki ir išpuošta, kurios viduryje naktį rodė kelią PLAY formos ženklas, kviečiantis "pažaisti" :).

What the Festi

What the Fest

Festivalis, kas per  festivalis? Nesunku atsakyti jei jame pabuvojai, tai bičiulių festivalis, kur kartu keliamasi, kartu pusryčiaujama, kartu prausiamasi, kartu šokama ir klegama, kartu grojama ir dainuojama. 

What the Fest

Ką girdėjau ir kuo pasidžiaugiau, o ko negirdėjau per daug neliūdžiu...

"Los Turbos" – užturbino, "Banda Dzeta" – puikus kolektyvas su balkanskais ritmais, ir sutartinių atgarsiais nuaidėjo. "Baltasis Kiras" - specifinių tekstų užkalbėtojai, "Pilnatys" – ramybės pilnos, "Ministry of Echology"  - nepaliko abejingų, kvietė trypti nepailstant.  "ReednoBrass" – įžūlūs, pakenčiamai įžūlūs, bei gana žavingi, su iškvaišusiu bosistu jaunimui kaitino kraują mėnulio apšvietoj.

What the Fest

Daugelis atlikėjų nesibodėjo ir sveikino visus atvykėlius, dėkojo "WTFest" organizatoriams, klubų "Play" ir "Cafe De Paris" koloboracijai už  gražų, jaukų pasibuvojimą.

What the Fest

What the Fest

Būta būta ir pribūta. Kas norėjo galėjo apsilankyti gryčios kirpykloj, patobulinti savo ševeliūras, tokių būta ne vienas ir ne du. Kas norėjo, tas ilsėjosi po obelaitėm, kas norėjo trypė "Live", "Barn" ir "Draugų" šokių aikštelėse. Kas norėjo parkinge apšilinėjo. Kad ir kaip bebūtų keista, bet NO cash in festival teritory keistas išmyslas, bet festivalio svečiai susigyveno su kuponų išsipirkimu. Du kuponai po 3 Lt ir gali nusipirkti bokalą Volfo engelmano šviesaus alaus. Bandžiau - juokinga atsiskaitinėti kuponais, bet ištveriama :). Politika yra politika. 

What The Fest

Ką į skrandį dėjau - mėgavausi, ko nedėjau – nesigailiu...

Ne ne, aš savo skonio receptorių nedžiuginau nei "Cafe De Paris" gurmaniškais patiekalais, nei "Play" užkandžiais, nei blynais kurių būta, tačiau girdėjau burgerius ne vienas ir ne du ragavo, sako, skanu buvo. Aš ir draugai puotavome patys. Skanavom šilauoges, pjaustėm pomidorus, lukštenom žirnius, darėmės salotas su žalumynais, pomidorais, saulėgrąžomis, mėlynuoju pelėsiniu sūriu, balzamiku, aliejumi, druska, pipirais ir daug daug meilės :). Tepėm lešių humusą ant gardžios duonelės, dėjom cukinijas iš daržo ir ne ką prasčiau privalgėm. :)

What the Fest

Lankiausi – nesilankiau...

Tiesą pasakius, likau sužavėta organizatorių rūpestingumu. Jie akylai stebėjo pasirodančias grupes, sakyčiau net gana kruopščiai parinko bio-tualeto, pavadinkim, rūšį, o gal geriau sakyti dizainą? Puikūs erdvūs TOI TOI, gaila, kad jų nedaug, bet erdvumo pakako.

Į kirpyklą neužėjau, man patinka mano ilgi plaukai. Tačiau panorusių būti apkirptais ūsuotojo kirpėjo buvo. Rezultato nefiksavau, bet nenugirdau nė vieno kuris skųstųsi savo šukuosena.

What the Fest

Mielas drauge...

Kitąmet sakau tau VARYK į "WTFestą" ir bičiuliaukis!!! Nieko nėra geriau, kaip džiūgauti draugų būry!!!


Žvalgėsi ir festivalino GaJa 

Fotografijų autorės Adrija & Yanga
Daugiau fotografijų galerijoje
arba fotoalbume facebook'e

  


© ManoFestivalis.lt