What the Fest - apsibraukit datą!

What the Fest sodyba

Pirmą kartą šiais metais, liepos 18 - 22 d., Raguvos sodyboje, netoli Panevėžio, įvyks didelį susidomėjimą keliantis festivalis What The Festival, kuris stebins ir džiugins festivalininkų širdis ištisas penkias dienas! Tikras festivalininkas, gamtos, menų ir muzikos gerbėjas negali praleisti šio renginio ir savo kalendoriuje ir privalo ryškiai raudonu markeriu apsibraukti šią datą!

Na, o prieš sudalyvavimą, norėdami sužinoti daugiau apie WTFest, nusprendėme pasikalbėti su renginio organizatoriais Evaldu Zubricku, Indre Ginkevičiūte ir Jonathan Rolland. Tikimės, jums patiks, tai ką išgirdome.

Tai WTF?

Festivalio pavadinimas gali sukelti tam tikrų dviprasmiškumų ir jie yra ne šiaip sau. Organizatoriai prasitarė, kad festivalis pasižymės tuo, kad jis mokės svečius nustebint keisčiausiuose vietose ir netikėtu laiku, tad WTF bus pasislėpęs už kiekvieno kampo, būkit jam pasiruošę!

Abejonės dėl festivalio unikalumo

Elektroninės šokių muzikos festivalis, tuo pačiu pavadinimu - WTFest,  vyksta Oregono valstijoje, JAV. Festivalis tęsiasi tris dienas ir siūlo išgirsti ne tik žymius atlikėjus, bet ir pasimėgauti baseino & spa malonumais, kinu bei įvairiomis menų dirbtuvėmis.  Organizatoriai teigia, kad tai nėra šio festivalio kopija. Tik vėliau jau sugalvojus pavadinimą buvo pastebėta, kad festivalis tokiu pačiu pavadinimu egzistuoja, tačiau noro kažką keisti nebuvo. Visa festivalio koncepcija yra sugalvota jų pačių ir šis festivalis bus unikalus, turintis ir kuriantis savas tradicijas.

Du barai - vienas festivalis

"Café deParis" ir "Play Club" - šie du barai paspaudė vienas kitam rankas. "Café deParis" baras jau turi patirties festivalių organizavime, kuriuos prieš tai rengė penkis metus iš eilės. "Play Club” praeitais metais surengė savo pirmąjį festivalį ir šiemet buvo nusiteikę daryti antrąjį. Šie du barai visados palaikė ryšį, tad sutapus norams padaryti rimtesnį, geros muzikos festivalį, ne tik su DJ scena, bet taip pat su gyvo garso grupėmis, pramogomis, abejonių nebeliko - juk kartu lengviau ir paprasčiau! Galima surinkti didesnę bendruomenę ir padaryti vieną stiprų festivalį, o ne du mažyčius.

Festivalio muzika: DJ scena - RAVE ON!

Pagrindinis festivalio dj bus ELECTRIC RESCUE, kuris yra tikras techno stiliaus meistras. Jis neseniai išleido savo albumą pavadinimu Sonic architecture, kurioje atskleidė savo didžiulę aistrą muzikai ir architektūrai.

ANTHONY ADAM, kitas didžėjus, kuris jau ne pirmą kartą lankosi Lietuvoje ir lepina klausytojų ausis House/Electro/Techno stiliais.

Penktadienio vakarą tikrą vakarėlį užkurs BALTIC BALCAN ir daugybė kitų!

 

Festivalio muzika: LIVE scena

Festivalio headlineris bus grupė iš Prancūzijos  BLACKMAIL (https://blackmailmusic.bandpage.com/), kurie yra puikūs elektroninio bliuzo atlikėjai.

Sekmadienio vakarą nusprendusieji išvykti praleis daugybę dėmesio vertų grupių. Pasirodys REVEREND BEATMAN, vieno žmogaus bliuzo grupė. Šis žmogelis moka nustebinti savo ekstravagantiškumu.  Žmonės matę jo koncertą gyvai,  jį įvardina kaip  įsimintiniausią ir geriausią koncertų, kokį jie yra matę paskutiniu metu. Tad organizatoriai labai linki, kad žmonės nepraleistų šio pasirodymo!

Taip pat geros muzikos dozę žada REPO SENIAI, TENFOLD RABBIT, GARBANOTAS BOSISTAS, BANDA DZETA, MINISTRY OF ECHOLOGY ir daugybė kitų!

Žadama, kad tiek festivalio atidarymas, tiek uždarymas bus galingas! Viskas baigsis tik pirmadienio dieną.  Tad pirmadienį darbų neplanuok !

Menininkų performansai - netikėčiausiose vietose, neįpareigoti muzikos ir laiko

WTFest į savo festivalį pasikvietė ne tik gausybę muzikos grupių ir didžėjų, tačiau taip pat ir daug meno žmonių žadančių festivalį padaryti dar spalvingesniu.

Festivalio erdvėje bus galima sutikti Denisą Kolomyckį, artistą, įvaldžiusį šokio judesį ir priverčiantį judėti kartu su juo.

Taip pat jaunąją kūrėją Shaltmira sugebančia nustebinti visus savo idėjomis ir komiksais.

Bus galima pamatyti šokių studijos Ba.La bei VU teatro kinetinės trupės pasirodymus.

Nuo stalo futbolo iki... KARNAVALO!

Džiugi naujiena stalo futbolo gerbėjams! Festivalyje jūsų lauks 4 nemokami stalo futbolo stalai, bei vienas ypatingas 4x4 stalas. Prieš festivalį bus organizuojami turnyrai tiek "PLAY", tiek "Foos-in" klube.

Dienos metu galima bus sudalyvauti tinklinio, pentakės turnyruose, bei Vilniaus padangės žaidime.

Sekmadienis = KARNAVALAS! Į savo daiktų sąrašą galit įtraukti peruką, ūsiukus, ryškesnę suknelę ar kostiumą!

Taip pat į gamtą atkeliaus UFF salonas žadantis pasirūpinti ir papuošti visus, norinčius gražiai atrodyti, šventiniame šėlsme.

Nėr maisto - nėr jėgų!

Organizatoriai žada, kad maisto nepritrūks. Festivalyje bus dvi virtuvės:  "Café deParis" siūlys gurmaniškus patiekalus, sriubas, salotas, o "Play Club" virtuvė gamins tiek šaltus, tiek karštus, labiau lietuviškesnius patiekalus.

Buitinė informacija ir taisyklės

Festivalio teritorijoje bus 20 kiekvieną dieną valomų tualetų, tai pat bus įrengti nemokami dušai, kriauklės.

Savi laužai festivalio teritorijoje nepageidaujami, nes teritorija yra išpuoselėta ir saugoma. Bus  du dideli laužai prie kurių žmonės galės pasišildyti, pavakaroti arba ką nors pasikepti, tačiau organizatoriai pabrėžia, kad maistas bus už prieinamą kainą.

Teritorija bus dalinai aptverta ir saugoma rinktinių žmonių.

Šaltinio sodyboje nėra, tačiau vanduo bus dalinamas nemokamai.

Į teritoriją  draudžiama įsivežti alkoholinius gėrimus, alaus kaina festivalyje - 6 lt.

Organizatorių žodis

"Pirmais metais mes džiaugsimės tais, kurie patikės ir atvažiuos į mūsų organizuojamą festivalį, o kitais ir dar kitais metais žmonės kalbės gerai arba blogai ir žinia apie festivalį sklis iš lūpų į lūpas"

 

Kalbino Inga Ul. ir Kristina Vr.
© ManoFestivalis.lt

 

Skaityti daugiau apie What the Fest

What the Fest sodyba