Vokietijos thrash metal veteranai "Destruction" festivalyje "Kilkim žaibu"

Birželio 21-23 d. Varniuose vyksiančiame festivalyje "Kilkim žaibu" griaudės viena iš garsiausių Vokietijos thrash metalo grupių – "Destruction".

Destruction

Destruction

30 metų destrukcijos. 30 metų klasikinio thrash metalo. 30 metų į jokias klišes netelpančių dainų tekstų. 30 metų kelionių ir koncertų visame pasaulyje. 30 metų aukščiausioje ekstremalios muzikos lygoje. Būtų galima tęsti šią tiradą dar ilgai, nes kalbama apie Vokietijos grupę "Destruction". Produktyvumu ir jaunatviška energija garsėjantys arijai nesiruošia ieškoti stabdžių pedalo ar persikvalifikuoti į progresyvaus roko inteligentus.

"Destruction" šaknys siekia 1982 metus, kuomet grupė trumpą laiką vadinosi "Knight of demon". Pakeitę pavadinimą ir pramokę groti ne tik "Metallica" koverius, jaunieji trešeriai prisijungė prie tautiečių "Kreator" ir "Sodom", taip sudarydami nepakartojamą klasikinio thrash metalo trijulę.

Destruction

Pasaulyje liko nedaug šalių, kuriose nekoncertavo "Destruction". Lietuvą vokiečiai pirmą kartą šturmavo daugiau nei prieš 10 metų. Festivalio "Kilkim žaibu" rengėjų sprendimas, pakviesti Vokietijos thrash metalo legenda į Lietuvą antrą kartą, tikrai nebuvo impulsyvus. Festivalio trečios dienos programa skirta įvairaus žanro metalo muzikai. Legendinio trejeto sugrįžimas – tai dar viena fantastiška dovana "Kilkim žaibu" festivalio lankytojams ir tiems, kurie nusiteikę Jonines švęsti beprotiškame siautuly.

 

Daugiau apie festivalį "Kilkim žaibu"