Vilnius turės savo muzikos savaitę

Vilnius turės savo muzikos savaitę

"Vilnius Music Week 2012" – naujas, tarptautinis muzikos pasaulio ženklas. Tai platforma, skatinanti šalies ir regiono muzikinį gyvenimą, siūlanti muzikinę bei edukacinę programą muzikos profesionalams ir mėgėjams, kurianti naujas tarptautinio bendradarbiavimo galimybes bei ryšius ir suteikianti sostinės gyventojams bei svečiams nepakartojimą muzikinį renginį.Tikimasi, jog projektas "Vilnius Music Week 2012" įtvirtins Vilnių kaip svarbiausią Rytų Europos muzikos ir kultūros industrijų centrą.

"Vilnius Music Week 2012" – pirmas tokio masto ir profilio muzikinis renginys, sutrauksiantis Vakarų Europos ir Rusijos muzikos profesionalus, leidybinių kompanijų atstovus, muzikos vadybininkus, tarptautinės žiniasklaidos atstovus.

Visi festivalio dalyviai, kartu su Vilniaus miesto gyventojais ir svečiais iš užsienio, galės stebėti per šimtą talentingiausių Azerbaidžano, Estijos, Lietuvos, Latvijos, Ukrainos, Baltarusijos ir Gruzijos atlikėjų bei kūrėjų pasirodymus.

Festivalis prasideda rugpjūčio 30 ir truks iki rugsėjo 2 dienos. Kiekvieną festivalio diena bus pradėta konferencijomis, kurias ves garsūs ir įtakingi mūsų svečiai. Konferencijų dalyvių bus laukiami kino teatro – "Pasaka" salėse. Vakarais veiksmas persikels į naktinius klubus bei viešąsias erdves, tokias kaip: V. Kudirkos aikštė prie Vyriausybės rūmų, Aikštė prie Nacionalinio dramos teatro, Lukiškių skveras bei Vilniaus Katedros aikštė, kur koncertuos jaunieji talentai iš užsienio.