"Vilnius Music Week" skelbia preliminarią programą

Rudenį, rugsėjo 6-7 dienomis įvyksiančio antrojo muzikos festivalio "Vilnius Music Week" organizatoriai skelbia, jog šių metų renginio programą sudarys trys pragrindinės dalys: konferencijos įvairiomis muzikinėmis temomis, koncertai viešose erdvėse ir koncertai uždarose scenose.

Vilnius Music Week

Rengėjai preliminariai nutarė, jog pirmąjį rudens savaitgalį nuo 12 iki 16 valandos muzikos industrija besidomintys asmenys bus kviečiami į Lietuvos muzikos žinovų bei svečių iš užsienio vedamas konferencijas. Vakarais žinomų ir naujų atlikėjų muzika skambės miesto aikštėse – Kudirkos ir Lukiškių bei Dramos teatro nišoje. Na, o naktimis – nuo 22 valandos, muzikos mylėtojai įspūdžius galės sustiprinti klubuose "Soulbox", "KAS KAS" ir "Studio9". 

"Vilnius Music Week" – tai platforma, skatinanti šalies ir regiono muzikinį gyvenimą, siūlanti muzikinę bei edukacinę programą muzikos profesionalams ir mėgėjams, kurianti naujas tarptautinio bendradarbiavimo galimybes bei ryšius ir suteikianti sostinės gyventojams bei svečiams nepakartojamą muzikinį renginį.

Daugiau informacijos apie Vilnius Music Week netrukus.