"Vilnius Music Week 2012" atidaro "Loftą" naujam sezonui

\"Vilnius Music Week 2012\" atidaro \"Loftą\" naujam sezonui

Tarptautinio festivalio "Vilnius Music Week 2012" atidarymas vyks menų fabrike "Loftas" - šis įsimintinas įvykis kartu taps ir ryškiu riboženkliu tarp vasaros open'airų ir stogo renginių sezonų. Pastarojo dvigubo renginio puošmena - dešimtmečio įdomiausias elektroninės muzikos kūrėjas Nicolas Jaar. Šiandien organizatoriai skelbia, jog garbė apšildyti vakaro žvaigždę atitenks lietuviams "Golden Parazyth".

"Manau, kad "Golden Parazyth" idealiai tinka pradėti vieną įdomiausių naktų "Lofte" šiemet", – sako abu atlikėjus koncertuoti menų fabrike pakvietęs muzikantas Viktoras Diawara.

Šiuo renginiu rugpjūčio 30 dieną prasidės ir festivalis "Vilnius Music Week 2012", kurio vienas pagrindinių tikslų yra kurti naujas tarptautinio bendradarbiavimo galimybes bei pasiūlyti kokybišką muzikinę ir edukacinę programą.

"Mums yra didžiulė garbė kartu su "Loftu" bei Nicolas Jaar pradėti daugiasluoksnį festivalį "Vilnius Music Week 2012". Šio atlikėjo kūryba yra tai, kuo kvėpuoja pasaulinė muzikos rinka būtent dabar, t.y. būtent šią sekundę", – sako festivalio koordinatorius Lauras Lučiūnas.

Nuo pat pirmojo įrašo 2008 m. Nicolas Jaar fenomenas pasklido po pasaulį, o singlas "Mi Mujer" išvedė diskotekininkus iš proto ir šie jam prisiekė amžiną meilę. Vieni tų, kurie irgi žemai lenkia galvą prieš šį amerikietį yra taip pat savo muzikiniu charakteriu ryškūs lietuvių elektronikos atlikėjai "Golden Parazyth".

Naujas dainas naujo sezono ir naujo festivalio atidarymui žadantys "Golden Parazyth"

"Žinoma, kad džiaugiamės suteikta proga apšildyti Nicolas Jaar. Manau, kiekvienam atlikėjui apšildyti muzikantą, kurį tu gerbi, yra didžiausias malonumas. Ta proga mes su savo kompanija pagrosime kažką naujo, negirdėto", – visai netrukus po to, kai buvo suderinta N. Jaar apšildymo grupė, pakomentavo patys "Golden Parazyth".

Rugpjūčio 30 – rugsėjo 2 d. vyksiančio "Vilnius music week 2012" festivalio naktimis menų fabrike "Loftas" pasirodys ir daugiau šių dienų Pabaltijo muzikos favoritų, tarp jų – "Dee & Kamy", "Keymono", "Instrumenti" ir kiti.

Bilietai

"Keymono" - būsimi "Vilnius Music Week" dalyviai

Daugiau informacijos festivalių skiltyje "Vilnius Music Week" bei www.menufabrikas.lt