"Vilnius Comedy Fest" pradės išskirtinis "Kito Kampo" pasirodymas

Gero humoro dozes šį sezoną intensyviai dalinantis vienintelis profesionalus improvizacijos teatras Lietuvoje - „Kitas Kampas“ - sausio 15 d. atidarys pirmąjį tarptautinį komedijų festivalį Lietuvoje - „Vilnius Comedy Fest“.

Vilnius Comedy Fest

Tai bus išskirtinis „Kito Kampo“ pasirodymas komedijų festivalio programoje - visa per penkis metus scenoje sukaupta improvizacijos patirtis bus pateikta kiek kitokia forma žiūrovų vertinimui.

„Mūsų pasirodymai visada kitokie, o gero humoro dozė visada ta pati“, - šypsodamasis sako „Vilnius Comedy Fest“ ir „Kito Kampo“ meno vadovas ir aktorius Audrius Bružas.

Jiems nereikia pjesių, kostiumų ar dekoracijų, nes improvizacijoje kūryba vyksta čia ir dabar. Kaip ir visus „Vilnius Comedy Fest“ komikų pasirodymus, taip ir „Kito Kampo“ išstojimą paįvairins kviestiniai svečiai.

„Kas geriau gali atidaryt festivalį jei ne mes, mes sugalvojom festivalį – mes ir atidarom!“, - džiūgauja teatro aktoriai.

Šiandien „Kitas Kampas“ pasidalino dar viena savo spontaniška improvizacija - tai šių metų kultinės reklamos „The Epic Split“, kurioje vaidina Jean Claude'as Van Damme'as, interpretacija.

FACEBOOK

Išskirtinis šventinis „Kito Kampo“ pasirodymas atidarant pirmojo komedijų festivalio programą įvyks sausio 15 d. Teatro arenoje. Ten pat keturias dienas iš eilės - sausio 16-18 d. - įvyks ir kiti „Vilnius Comedy Fest“ pasirodymai.

Vilnius Comedy Fest

Jau paskelbtos festivalio užsienio žvaigždės

Sensacingas, nenuspėjamas Dub Fx bendražygis, beatbox ir stand up comedy meistras - Beardyman, kuris visų akivaizdoje sukurs improvizuotą komišką albumą iš publikos vietoje siūlomų žodžių.

Taip pat festivalyje pasirodys įvairiausias pasaulines temas profesionaliai „vartantis“ vienas žymiausių ir juokingiausių Amerikos komikų, aktorius, išpopuliarėjęs po Beno Stillerio filmo „Zoolander“, - Godfrey.

„Vilnius Comedy Fest“  uždarys klounada iš Niujorko skirta visai šeimai - „Cirque du Soleil“ veteranų sukurtas „AGA-BOOM“ teatras. Tai stebuklas su milžiniškomis dekoracijomis vaikai kartu su tėvais yra įtraukiami į įspūdingą ir interaktyvų modernių klounų pasirodymą.