"Vilkų Žiema" skelbia juodąją intrigą

Tai, kad festivalis "Vilkų Žiema" neapsieis be juodojo metalo, turbūt, buvo savaime suprantama daugeliui mūsų krašto sunkiosios muzikos gerbėjų. Bet kad juodajam metalui festivalyje atstovaus mergina, akivaizdu, daugeliui tai buvo netikėta. Kokia mergina? Ko gero juodžiausia iš kada nors apsilankiusių Marijos žemėje! Mergina vardu Onielar yra nuožmaus black metalo grupės (lengvai įsimenamu pavadinimu) "Darkened nocturn slaughtercult" vokalistė.

Vilkų žiema
"Darkened nocturn slaughtercult"

"Darkened nocturn slaughtercult" atstovauja Vokietijos pogrindžio juodmetaliui. 1997 m. šią grupę įkūrė vokalo ir gitaros partijas atliekanti Yvonne Wilczynski - Onielar ir būgnininkas Mike Engelmann. Nors metalo muzikos scenoje moterys visuomet yra šiokia tokia egzotika ir į tai žiūrima kiek ironiškai, tačiau atkaklioji vokietė su savo kompanija paneigė visus stereotipus. Grubus ir greitas senosios mokyklos stiliaus black metalas su raganišku Onielar balsu atsiduoda kultiniu Norvegijos grupių skambesiu, atmosfera ir tikrumu. Nenuostabu, kad pastaraisiais metais "Darkened nocturn slaughtercult" buvo galima išvysti daugelyje išskirtinai juodajam metalui skirtų festivalių bei viename kitame masiniame open air‘e. Gali nemėgti jų muzikos, bet pasižiūrėti ką sugeba arijų ragana – tikrai įdomu.

Į "Vilkų Žiemą" "Darkened nocturn slaughtercult" atvyks su naujausiu albumu "Necrovision", penkiais metrais plaukų, litru kraujo ir valanda beprotiško rock‘n‘rollo.

Juodosios naujienos proga pristatomas ir penktasis šio festivalio dalyvis – vietinio metalo fronto atstovai "Regressive". Nors grupė išleido dar tik vieną demo įrašą, tačiau šis kolektyvas jau puikiai žinomas Lietuvos metalo padangėje. Galite būti tikri, kad šie senosios black thrash metalo mokyklos pasekėjai entuziazmo ir energijos tikrai nepritrūks!

Galutinis festivalio dalyvių sąrašas:

PUNGENT STENCH – Austrija, death metalas;
SATURNUS – Danija, melodingas death doom metalas;
DARKENED NOCTURN SLAUGHTERCULT – Vokietija, black metalas
GODS TOWER – Baltarusija, pagan folk doom metalas;
REGRESSIVE – Lietuva, black speed metalas.

 

Renginio metu antroje klubo salėje bus demonstruojama dar nematyta festivalio KILKIM ŽAIBU 14 video medžiaga.

Po koncerto Chaoso Mišios su DJ HELL - Black'n'Roll iki ryto!


Daugiau apie "Vilkų žiema