"Velnio akmuo" pristato trejetą lietuviškos scenos atstovų

La Chudra

LA CHUDRA

Liepos 11-14 dienomis "Velnio akmenyje" trigubu energijos smūgiu plieks jaunos, vietoj nenustygstančios lietuvaičių grupės: LA CHUDRA, CONFESSION ir EXILE INTO SUFFERY.

Kaip visada festivalis nemenką dėmesį skiria Lietuvos kolektyvams. Galimybė pasirodyti viešai prieš didelę auditoriją yra neįkainojama patirtis. Ypač, jei grupės – daug žadantis, naujas kraujas.

Confession

CONFESSION

Thrash / death metalo penketas CONFESSION – šviežiena Lietuvos metalo pasaulyje, tačiau nepaisant to, jaunimas tvoja kaip seni scenos vilkai. Ne menkiau Dainuvos slėnį sudrebins ir daugiausiai publikos balsų "Wacken Metal Battle" finale sulaukę deatheriai EXILE INTO SUFFERY.

EXILE INTO SUFFERY

Trečioji grupė – thrash / black / punk atstovai LA CHUDRA. Pastarieji šiemetiniame WMB iškovojo pergalę ir rugpjūtį važiuos į Vokietiją. Stebėję finalą žino, ką sugeba šitie kvaištelėję vyrukai. Kas nebuvo, gaus puikią progą tai išvysti festivalyje.

"Grupės pasirinktos neatsitiktinai. Manome, kad šios komandos yra ateities perspektyva", – teigia festivalio organizatoriai

 

Daugiau apie festivalį "Velnio akmuo"