"Velnio akmuo" pristato festivalio programą

\"Velnio akmuo\" pristato festivalio programą

Ko gero skandalingiausias iš visų Lietuvoje vykstančių festivalių, už kurio dalyvių sielas meldžiasi Anykščių ir kitų Lietuvos miestų bei kaimų tikintieji, "Velnio akmuo" šią vasarą ir vėl žada nenuvilti savo gerbėjų ir pateikti jų teismui ne mažiau įspūdingą festivalio programą nei ankstesniais metais.

Šiandien festivalio organizatoriai paskelbė šių metų "Velnio akmens" programą. Jau kitą savaitgalį – Liepos 12-15 dienomis Anykščiuose vyksiančio festivalio scenoje pasirodys tokie gerai žinomi sunkiosios muzikos atstovai kaip "Lucky Funeral" iš Graikijos, švedai "Demonical", "Enforcer", "Lake of Tears", britai "Anathema", o taip pat norvegai "Aura Noir", bei "Kampfar", bei dar daug žinomų metalo bei roko vardų iš šiaurės. Tiesa bus ir svečiai iš gerokai į pietus nuo Lietuvos nutolusio Egipto – "Scarab".

Šiemet "Velnio akmuo" nutarė atiduoti duoklę ir mažiau sunkios muzikos gerbėjams todėl festivalyje bus galima pasirinkti tarp dviejų – metalo ir roko scenų. Roko scenoje taip pat netruks svečių iš artimojo užsienio – tai ir švedai "New Keepers of the Water Towers" bei "Truckfighters", suomiai "Hexvessel", "Honco" iš Norvegijos, o taip pat ir lietuvaičiai "Freaks on Floor".

Be muzikinės programos festivalyje bus galima rasti ir daug popamokinės veiklos – muzikinėse "Metaloklinikos" dirbtuvėse vyks kūrybiniai procesai kurių metu kiekvienas norintis galės išbandyti save scenoje. 

"Metaloklinikoje" laukiami visi, norintys save išbandyti ir parodyti muzikinėse veiklose arba stebėti ir susipažinti, kaip visa tai vyksta. Kaip sakoma – "Čia gali sublizgėt"“, skelbia festivalio organizatoriai. "Metaloklinikoje" taip pat vyks ir naktinio kino seansai.

"4-ojoje scenoje" bus galima pamatyti parodą "Masinė hipnozė", sudalyvauti VA Fudbalo varžybose, bei išbandyti galvos kietumą VA Galvūzų protmūšyje.

Taip pat vyks stalo futbolo turnyras, veiks kompiuterinių žaidimų salonas, bus galima pažaisti šaškėmis ir šachmatais, sudalyvauti "Arbatos magijos" degustacijose. Pasibaigus festivaliui bus surengtas ir foto konkursas: "Žaviausia nekoncertinė akimirka".

Visą festivalio „Velnio akmuo“ programą galite rasti paspaudus čia: VA programa.

Daugiau apie festivalį sužinokite ManoFestivalis.lt puslapyje "Velnio Akmuo".