"Velnio Akmenyje" – sparčiai kylantys BIRTH OF JOY

Alternatyvios muzikos festivalis "Velnio Akmuo" skelbia dar vieną roko muzikos grupę – olandus BIRTH OF JOY. Ši trijulė – sparčiai kylanti ir graibstoma daugelio muzikos festivalių visoje Europoje, tad jų pirmasis pasirodymas Lietuvoje turėtų būti įsimintinas ne tik šalies publikai, bet ir pačiai grupei.

BIRTH OF JOY

BIRTH OF JOY

Įkvėpti 1960-1970-ųjų bliuzo, psichodelikos ir rokenrolo, nevengiantys net boogie-woogie elementų, nužengę lyg iš praėjusios eros ir lyginami su legendinėmis grupėmis THE DOORS ar PINK FLOYD – tai tik nedaugelis grupės BIRTH OF JOY apibūdinimų. Nors grupė garsėja sugebėjimu sujungti praėjusios muzikinės eros roko grupių skambesį, tuo pačiu metu pristato visiškai naują požiūrį į roką.

"Užsičiaupk ir grok"

Būtent taip grupės nariai apibūdina savo kasdieninį kūrybos procesą, kuris šių metų pradžioje jau davė gerų rezultatų – išleistas trečiasis BIRTH OF JOY albumas "Prisoner". Naujasis albumas užsienio muzikos portaluose vis dažniau linksniuojamas kaip karštas, pašėlęs ir alsuojantis senąja rokenrolo dvasia. Pagyrų sulaukia ne tik naujasis grupės albumas, bet ir kuriami grupės vaizdo klipai – kartais saulėti ir pilni gamtos peizažų, kartais – tamsūs ir laukiniai.

Olandų trijulė BIRTH OF JOY pasirodys Lietuvos publikai liepos 17-20 dienomis Anykščių Dainuvos slėnyje, festivalyje "Velnio Akmuo".