"Velnio akmenyje" ispaniškas thrash metalo karštis – ANGELUS APATRIDA

Liepos 11-14 dienomis penktajame "Velnio akmeny" pietietišku karščiu tvoks viena ryškiausių Ispanijos thrash metalo pažibų – ANGELUS APATRIDA. Tryliktuosius metus skaičiuojanti grupė festivalyje neabejotinai surengs tikrą greičio, agresijos ir energijos šou.

ANGELUS APATRIDA

Nuo pat susikūrimo 2000-aisiais ispanų kvartetas visur ir visada pabrėžia, jog jiems thrash metalas daugiau nei muzika, tai jų gyvenimo būdas. Pats pasirinkimas groti būtent tokio stiliaus metalą tarsi nebuvo sąmoningas. Vaikinai tiesiog susibūrė kurti sunkiąją muziką, ir thrash metalas atsirado savaime, bandant drauge realizuoti idėjas.

Kaip ir įprasta thrash metalo kūrėjams, vaikinų muzikoje persipina pyktis, agresija, greitis ir jėga. Nors jau trylika metų ANGELUS APATRIDA propaguoja 80-ųjų thrash‘o tradicijas, tačiau komanda nevengia į savo skambesį įlieti ir kitiems stiliams būdingų bruožų, pavyzdžiui, NWOBHM melodijų. Grupės tekstai dažniausiai liečia karo, smurto, neteisybės, politikos temas. Anot ketveriukės, būtent tokios temos suteikia jų muzikai dar daugiau aršumo.

Komandos gitaristas ir vokalistas Guillermo Izquierdo akcentuoja grupės ir klausytojo santykį. Ar klausydamas įrašų, ar stebėdamas koncertą asmuo turėtų gauti tam tikrą atlikėjų perduodamą žinią. "Labai svarbu, kad daina kalbėtų pati už save, nepaisant vien techniškai gero jos atlikimo", – teigia ANGELUS APATRIDA lyderis.

Gyvuose pasirodymuose ANGELUS APATRIDA atskleidžia savo karštą ispanišką prigimtį. Ant scenos vaikinai spinduliuoja energija ir emocijomis, o koncertai virsta visuotiniu pamišimu pačia geriausia prasme.  

 

Daugiau apie festivalį "Velnio akmuo"