Vartai į "Revolution Festival 2016" žemę atsiveria šiandien

Visą naktį kaukšėjo plaktukai, buvo testuojamas žemę bei dangų drebinantis garsas ir dėliojami paskutiniai štrichai. Viskas dėl to, kad jau šiandien išdidžia liūto galva puoštus vartus atvertų trijų dienų trukmės elektroninės muzikos festivalis „Revolution Festival 2016“, vyksiantis Sudeikiuose, pietinėje Alaušo ežero pakrantėje. Lygiai 12:00 revoliuciją skelbiantis festivalis pakvies elektroninės muzikos gerbėjus užeiti į vidų.


Trečius metus vykstantis renginys į Aukštaitijos perlu vadinamą gyvenvietę atneš garsų, spalvų ir šviesų miksą, kurį sudarys daugiau nei 80 atlikėjų atliekama elektroninė muzika – reggae, jungle, drum and bass, techno, hardcore ir psy trance.

Renginio organizatoriai siekia, kad festivalis sukeltų revoliuciją elektroninės muzikos padangėje, pakviestų elektroninės muzikos gerbėjus nebūti įsikibus tik į vieną mėgiamą stilių, o domėtis ir eksperimentuoti su visais – nuo jungle iki psy trance, nes tik taip galime sugriauti vyraujančius stereotipus apie vieną muzikos stilių temylinčius melomanus.

Revolution festival programa

Kaip teigia renginio organizatoriai: „Svarbiausia festivalyje yra muzika.“ Šį „Revolution Festival 2016“ prioritetą išpildys dvi scenos: „Neverland“ ir „Promised Land“. Festivalio organizatoriai nusprendė eksperimentuoti ir rinktis ne kiekybę, o kokybę – dviejose scenose muzika netils nuo penktadienio iki sekmadienio vakaro – lankytojai mėgausis kokybiško garso ir vaizdo sinteze ištisas 56 valandas.

Pagrindinė festivalio scena „Promised Land“ iš pradžių kvies vasarą šaukiančiais jungle ir reggae garsais, o vėliau transformuosis į hardcore muzikos gerbėjų šventovę. Ant šios scenos naktį iš penktadienio į šeštadienį lips tikri šiuolaikiniai pranašai: „Promised Land“ kryptį parodysianti jungle scenos žvaigždė Demolition Man iš Didžiosios Britanijos ir hardcore įžymybė iš Lenkijos I:GOR. Pirmąją naktį taip pasirodys tokie jungle atlikėjai kaip Aries (GB), Jacky Murda (GB), AfaRastaFa (CZ), hardcore atstovai – Evilspot (LT) ir Dr. X-Ray (LT). Sekmadienį visą likusią energiją kvies atiduoti Nati (PL), CRiS3R (SE/IT) ir Terrorbunny (RU).

„Neverland“ scenoje susitiks dvi, atrodo, priešingos muzikos jėgos: techno ir psy trance. Penktadienį auditoriją valdys techno dievas D. Carbone (IT), o sekmadienį – psy trance ateivis Mantra Flow (DK). Atsiduoti ritmui kvies tokie techno atlikėjai kaip Inner (LT), THING (LT), Black Fire (LT), psy trance - Secret Vison (DK), DJ Saga (LT), Atman (LT), TeleporT (LT) bei kiti šių muzikos stilių dinastijų atstovai.

Nereikėtų pamiršti  ir kitų svarbių festivalio sudedamųjų dalių, dėl kurių jau rytoj verta atvykti į Sudeikių miestelį. Dirbtuvių ir užsiėmimų gausa leis pailsėti po naktinių muzikinių kelionių. Šokių ir vaikščiojimo lynu pamokos, mandalų pynimas, o galbūt kardinaliai pakeista išvaizda festivalio „šukuosenų salone“ suteiks peno istorijoms apie šios vasaros nuotykius. Norintys atsigaivinti ir pasiruošti dar vienam muzikiniam maratonui galės mėgautis skaidriu Alaušo ežero vandeniu festivalio paplūdimyje.

Muzika lepins dalyvių sielas, tačiau kūnas taip pat neturėtų būti užmirštas. Per tris dienas festivalio dalyviai tikrai neturės progos išalkti, nes kiekvieną dieną galėsi rinktis iš vis kitų patiekalų – meksikietiškos virtuvės šedevrų, picų, beigelių, gigantiškų vaflių ir plataus asortimento vegetariškų valgių.

Visas šis spalvingas „Revolution Festival 2016“ karavanas neišjungs muzikos nuo šiandien iki sekmadienio vakaro. Visą festivalio atlikėjų ir veiklų sąrašą galite rasti www.revolutionfest.lt Bilietus platina bilietai.lt. Bilietus nuo vidurdienio bus galima įsigyti tik prie festivalio vartų.