"TARP" nusidažys Be-Tono spalvomis

TARP nusidažys Be-Tono spalvomis

2012 m. spalio 24 – 28 d. Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje ir vėl įsisuks poezijos festivalio "TARP" viesulas. Šįmet didžiausias TARP audras kels vizualūs poetiniai reiškiniai. Čia suksis be-tono spalvų poezija, vaizdai ir garsai.Jungtinės poetų, dailininkų ir fotografų pajėgos didžiausiuose Lietuvos miestuose pristatys kitokias literatūros ir grafikos galimybes.

Ką parodys TARP?

  • Iškart po premjeros Berlyne atvežtą svarbiausio pasaulyje poetinių filmų festivalio "ZEBRA" programą.
  • Naujojo poetinio šokio programą ir šokio dirbtuves, kartu su "Vilniaus Kino Šortais".
  • Poetinių komiksų parodą ir dirbtuves, kartu su "Kitokia Grafika".
  • Poezijos fotografijų parodą.
  • Lietuvių, islandų, britų, prancūzų poetai ir dailininkai, grafikos kūrėjai suvienys teptukus bei plunksnas ir mums pristatys gyvus poetinius pasirodymus, išdažysiančius matomas miesto erdves.
  • Vienas iš festivalio svečių, britų menininkas Steven Fowler iš Londono atveš ir pristatys rinktinę, daugiau kaip dvidešimties britų autorių vizualinės poezijos parodą.
  • Kruopščiai atrinkinėjame, kuriais muzikiniais skambesiais išjudinti festivalio ausis šįmet. Pernai metų festivalio žvaigždė Planningtorock sukėlė ovacijų bangą, tokius įspūdžius iššaukti tikėsimės ir šiais metais.

Ko TARP neparodys?

Kaip ir kasmet, šįmet neparodysime sintetinių žvaigždžių, blogo kino, atsibodusio renginių formato ir tradicinio literatūros pateikimo.

Ką dar reikia žinoti?

Spalio mėnesį TARP štabu taps Venclovų namai – muziejus. Čia netruks poezijos, spalvų, dirbtuvių ir žmonių. Užsuksite – parodysime, kaip atrodo be-tonas, kai apie jį kalba poetai.

 

Daugiau skaitykite festivalių skityje "Tarp" ir festivalio puslapyje
Viršelio nuotraukos autorius Darius Jurevičius