"Survivor'13" atidavė pagarbą visiems išlikusiems

Survivor'13

Paskutinį vasaros savaitgalį, Raudonėlės oazė, visus išsilaikiusius reiverius sukvietė išlydėti  festivalingosios vasaros! Ilgasis savaitgalis, nepagailėjęs elektroninės muzikos dozės, būtent tai, ko reikėjo uždarinėjant vasaros sezoną!

"Fuckthesystem - pagaliau tai padarėm"

Reiveris  garsiai šūkteli, kiti nusijuokia ir pritaria : "ohyes"!  Mes tai padarėm! Mažas, jaukus, bet itin galingas! Tik įėjus į festivalio teritoriją, bent jau mano pirmieji ištarti žodžiai skambėjo taip: "jėga, kad atvarėm"! Pasijauti esant savoje erdvėje, visi tokie savi, spinduliuojantys draugiškumu! Visiška priešingybė, kalbant apie buvusius masinius festivalius. Tobulai suėjusi priešingybė!

Survivor'13

Aš tau - tu man

Vaišingumas! To nepaminėti būtų nuodėmė! Pradedant laipsnių dalinimusi, baigiant - šypsenų! Tik atsisėdus prie didelio bendro laužo (kurių galėjo būti du),  gaudavai ne tik šilumos, bet ir naujų pažinčių, kurių per visą festą, kiekvienas gavo su kaupu.

Survivor'13

Daugiau nei šešiasdešimt kūrėjų

Šeštadienis. Artėjam link vidurnakčio, laikrodžiui išmušus 00:00 gretimoje sodyboje prasideda fejerverkų lietus, kuris apdovanojo ir visus Raudonėlės reiverius primindamas, kad sulaukėm paskutinio vasaros sekmadienio! Raudonėlė su  "Namo stage" bei "JungleDrum" scenomis aidėjo, skambėjo, šlamėjo nuo daugiau kaip 60 jungle, drumandbass bei techno atlikėjų. Penktadienio ovacijos skrieja Doctah Jahngle, Relapse, Recin! Laukiam šeštadienio nakties ir tikimės didesnio drum n bass davimo! Davė! Davė su kaupu!

Survivor'13

Festivalio laukiamiausias Eye - D onair ir žemė dreba po kojomis! Keliaujam link ryto, kuris pasitinka su dar vienu vasaros atradimu - Artis b2b Vizionieriai! 3 Dj su visišku atsidavimu sukėlė ilgai lauktą ekstazę - pasinėrimą į  drumandbass pasaulį!

Survivor'13

"Survivor'13" - užskaitytas!  Ačiū organizatoriams! Ruoškitės kitiems metams, nes girdėtos frazės, kaip: "Jamsim Survivor kitąmet"skatina tęsti išlikimo tradiciją!

Pasinėrimas į šios vasaros festivalius baigtas. Manofestivalis.lt komanda labai viliasi, kad tavo užbaigimas buvo toks pat galingas, kaip ir visa vasara! Dabar visu gyliu neriam žemyn link prisiminimų, pačių karščiausių reivo vasaros prisiminimų!

 

Įspūdis DOVI, fotografavo Rytis
©ManoFestivalis.lt