"Sūpynės fest'13" - nesibaigiantis trijų parų siūbavimasis finišavo

Sūpynės

Sūpynės lėtėja, kol galiausiai visiškai sustoja. Trijų parų nesibaigiantis siūbavimas sustojo, atšventus pačią trumpiausią naktį metuose – Jonines.

Viskas prasideda nuo itin ilgai užsitęsusio proceso – laukimo. Ne veltui , kas pirmesnis – tas gudresnis. Tokiems, kantrybę alkoholiu ir kitomis gėrybėmis stiprinti tereikėjo keletą valandų, atvažiavusiems apie vidurnaktį, įvažiavimas džiugino sulaukus penkių ar šešių ryto. Kantrybė – dorybė!

"Eisiu miegoti - kai nepaeisiu"! Ėjimas miegoti buvo neįmanomas dėl keturių scenų - "Daugiau", "Mažiau", "Žemiau" ir "Aukščiau". Visą festivalio laiką muzikai degė vienas didelis – ON!

Sūpynės

Pagrindinėms scenoms nebevirpinant susirinkusių festivalininkų, į pagalbą įsijungdavo "high" scena nuo pat šešių ryto, iki pačių pietų, kol griausmas ir vėl aidėdavo kitose scenose!

"Kol laukėme eilėje – viską suvalgėme, išgėrėme". Jei jau važiuoji užsikalti pinigų prekiaudamas kava, ar kažkuo stipriau, kuo būtų galima užsipildyti ištaškytą skrandį, būtų visai fun, jei produktų netruktų bent jau po pirmos paros. Nori šaltos kavos, kokteilių –neturim ledukų, nebeturim produktų.

Sūpynės

Nebeturėjom ir tualetų jau pačią šeštadienio popietę! Galbūt kuo toliau, tuo labiau puikstam! Tačiau visi minusų niuansai, tėra tik tušti niuansai. O minusai gimdo savus pliusus. Supranti tik vieną - tiek reivo sielų buvo nesitikėta. O jų pasirodo yra - džiugu!

Puikūs žodžiai nugirsti vienos festivalininkės, pasakantys daugiau nei viską – "važiuoju ne dėl muzikos, važiuoju dėl pačio festo"!

 

Tekstas ir foto - Dovi

Daugiau apie festivalį: Sūpynės 2013