Sunkiosios šokių muzikos gerbėjai vasarą palydės festivaliu "Survivor"

Rugpjūčio 22-25 d. Molėtų rajone esantį Raudonėlės kaimą sudrebins sunkioji šokių muzikos artilerija. Keturias dienas ir tris naktis čia vyksiantis festivalis "Survivor 2013" ketina į vieną vietą surinkti Lietuvos reiverių bendruomenę ir nudžiuginti ją techno, jungle, drum and bass bei chill out skambesio švente. Pirmąkart rengiamas sąskrydis taip atiduos pagarbą visiems, atlaikiusiems pašėlusį vasaros tempą ir pasiekusiams finišo tiesiąją.

Survivor

"Tikimės, kad šis festivalis taps puikia proga visiems draugams susitikti, aptarti pastarųjų mėnesių žygdarbius. Kadangi jų buvo nemažai ir visi pakankamai stiprūs, paskutinis akordas taip pat turi būti atitinkamas", – priešpaskutinio vasaros savaitgalio planus pristato festivalio organizatoriai iš "Anamorphic Vision" bei "Audio Hostem" promo komandų.

Esminis festivalio "Survivor 2013" veiksmas vyks 3 scenose, kuriose netrūks tituluotų svečių iš užsienio. Laužytiems ritmams dedikuota "Jungledrum" publikai pristatys Didžiosios Britanijos didžėjus Remarc, DJ Trax ir Relapse, olandą Eye-D, baltarusius Reborn ir Red Catz, lenką Laudanum ir latvį Sairam. Juos deramai palaikyti žada ir gausus būrys vietinių kolegų, ilgus metus formuojančių drum and bass bei jungle skambesio madas Lietuvoje.

Laukiamiausi tarp techno gerbėjų – puikiai Lietuvos reiveriams pažįstamas latvis Gesta, baltarusis Gran+ ir estas Glitch FXXX. Svečiams iš kaimyninių šalių kompaniją palaikys kovinėmis reivo sąlygomis ne kartą patikrinti lietuviai, kurių priešaky – "Techstylism" veteranai Pagalve ir Daimon.

Norinčius šiek tiek atsipūsti nuo taškančių šokių muzikos garsų maloniai priglaus chill out zona. Festivalio metu netrūks ir kitų pramogų – "Survivor 2013" dalyviai turės galimybę susipažinti su jaunų talentingų menininkų darbais, dalyvauti tinklinio turnyre, į norimą kūno vietą įsiverti auskarą ar susivelti dredus.

 

Daugiau apie festivalį "Survivor"