"Soundboys" organizuojami vakarėliai lyg nesibaigiantis dubstep festivalis!

Dubstep mylėtojus šis savaitgalis apdovanojo. Viskas prasidėjo nuo penktadienį menų fabrike "Loftas" vykusio "Galapagai presents: dubstep su Bare Noize". Ko gero sumušiau buvimo "lofte" trumpumo rekordą, kuris užsitesė iki valandos. Reklamuoti, kaip dubstep monstrai, Bare Noize greičiau priminė dubstep fėjas. Žinojau, kad padėtį ištaisys ir tikrąjį dubstep garantuos "Soundboys" organizuotas nemokamas šeštadienio nakties vakarėlis "Baltuose Drambliuose".

Soundboys

Soundboys

Prieš šėliones, į susitikimą, nakties kaltininkai atėjo itin gerai nusiteikę. Vyrukai lepinosi "Azia Spa" teikiamais masažo malonumais. Ijo neklydo pasakydamas, - "atkeliavau pasimėgauti visais privalumais, būnant muzikantu". Susitikus, su geros muzikos svaidytojais, pakalbėjome apie šeštadienio naktį, festivalius ir apie gyvenimą muzikoje.

Šeštadienio naktį galėjome išgirsti dubstep, persmelktą kitų muzikinių stilių, kurį mums dovanojo Occult . Tai jo trečias kartas Lietuvoje ir tai pati geriausia šalis iš visų, kuriose jam yra tekę būti savo gyvenime. "Kiekvieną kartą čia grįžtant žinau, kad bus dozė geros nuotaikos, meilė tikrai muzikai, atsidavę reiveriai, geriausia garso sistema".

Plokšteles suko iš Braitono atkeliavę "The Mine" komandos atstovai - Duku ir Sibla, kurie mums pateikė visą dubstep spektrą. Sibla, kuris gyvena Braitone į Lietuvą grįžo po dešimties metų pertraukos. "Sugrįžimo jausmas nesveikas"... Vaikinai teigė, kad pabėgo iš Lietuvos, nes taip reikėjo. "Dabar viskas vystosi organiškai, progresuojam ir darom tai ką labai mylim".

Nakties stagmena tapo Ijo. Lietuvos muzikos scenoje jis vienas produktyviausių ir originaliausių eksperimentinės eletronikos atlikėjų, taip pat prodiuseris, leiblo "Blikmuzik" bosas. Paklausus, ar būti muzikantu vienas didelis malonumas, Ijo nedvėjodamas atsakė, -" jog didelis malonumas būti muzikantu tada, kai yra tikra ir nuoširdi meilė tam, ką darai". "Malonu daryti, ką myli ir gauti didelį bonusą egzotiško gyvenimo". Ijo išsidavė, kad šeštadienio nakties laukia su jauduliu. "Aš jaudinuosi prieš eidamas groti, jaudinosi šį kartą labiau, nei grodamas Anglijoje, jaučiuosi atsakingas". Vaikinai teigė, kad visada jaudinasi vakarėliams įsibegėjant, o kai viskas praeina gerai, būna laimingi.

Soundboys

Soundboys su Dovi

Dar vienas nakties svečių - Gnista. Jis su savo bendraminčiais Dresdene organizuoja bass muzikos naktis ir kuria muziką po TRVE pseudonimu. Iš Vokietijos kilęs vaikinukas šiuo metu gyvena ir studijuoja Vilniuje, - "man patinka gyventi Vilniuje. Primena mano gimtuosius namus, muzika gera, Nikita sistema - jėga"!

Kalbant apie festivalius, triumfavo trys pagrindiniai vardai - "Sūpynės", "Satta Outside", "Outlook". Gnista sakė, kad yra girdėjęs apie "Satta Outside" ir "Loftas fest". "Tikiuosi, kad šią vasarą pavyks kažkuriame apsilankyti". "Pas mus, Vokietijoje, vienas geresnių festivalių - "Fusion" su net trimis dubstep scenomis! Lietuvaičiai, kaip geriausią Lietuvoje išskyrė "Sūpynes", - "kiek teko lankytis kituose festivaliuose "Sūpynės" pasižymi šilčiausiu organizavimu", būtinai ten keliausiu kitais metais". "Satta Outside" taip pat neliko nepaminėta, tik kad buvo gerai, kai ji vyko jachtklube. Festivalis, kurį visi vienbalsiai rekomenduoja aplankyti - "Outlook". "Tai festivalis, kur visi kartu vienoje vietoje mėgaujasi gyvenimu". 

Ačiū už šeštadienio laužytų ritmų naktį! Atsiliepimai patys geriausi! Thing siunčia linkėjimus ir apie naktį atsiliepia štai kaip: "Occultas pranoko pats save, taip daužė, kad galvojau verksiu".

Laukiam gruodžio 28-osios menų fabrike "Loftas", kur laukia paskutinė šių metų "Soundboys" organizuojama dubstep puota.

"Mylėkit, gerbkit muziką, remkit atlikėjus, kurie jums patinka ir būkit atviri visiems muzikos stiliams". One love!!

 

Susitiko ir kalbino Dovi