"Satta Outside" programos papildymai: "Mouse on Mars" ir Nicole Willis su "The Soul Investigators"

\"Satta Outside\" programos papildymai: \"Mouse on Mars\" ir Nicole Willis su \"The Soul Investigators\"

Prie dar prieš mėnesį paskelbto gausaus būrio kam daugiau, o kam mažiau žinomų elektroninės muzikos vardų iš užsienio, kurie jau Rugpjūčio viduryje pasirodys Šventojoje vyksiančiame "Satta Outside 2012" festivalyje prisijungs ir vokiečiai "Mouse on Mars" bei iš Suomijos atvyksiantys Nicole Willis su "The Soul Investigators". Faktas – bus karšta.

Nors Lietuvoje elektroninės muzikos, DnB, techno ar dubstepo gerbėjams vasarą tikrai yra iš ko pasirinkti – taigi tik neseniai baigėsi "Tundra" – bet gi Satta yra Satta ir ten bus VISI, kam nesvetimas reivas. O dar ir tūsas prie jūros! Trys dienos ir naktys šokių, geros muzikos ir nevaržomos laisvės jau visai ne už kalnų.

Pirmiesiems iš "Satta Outside" svečių sąrašo paskelbtiems Dorian Concept, Cinnaman, MRK1 ir "The Greg Foat Group" ir vėliau prie jų prisijungusiems Tropics, Kr∆mpfh∆ft, Cloud Boat ir Dark Sky kompaniją taip pat palaikys ir elektronikai "Mouse on Mars" bei dūdom irgi gitarom funką grojantys "The Soul Investigators" kartu su Nicole Willis.

Pelei Marse tai nebus debiutas Lietuviškoje scenoje – duetą jau buvo galima išgirsti ir pamatyti dar 2004-aisias kai jie grojo ŠMC vykusiose "Elektrodienose". Neseniai "Monkeytown" leidykla į dienos šviesą paleido ir naujausią "Mouse on Mars" albumą "Parastrophics", kurį vokiečiai pristatys ir savo pasirodymo "Satta Outside" metu.

Kiek kitaip, bet ne ką blogiau skamba ir amerikietiškai suomiškas reiškinys – Nicole Willis su "The Soul Investigators". Pas šiaurės kaimynus atklydusi amerikietė vokalistė rado bendrą kalbą ir klausą su funko orkestru ir jau įrašinėja antrąjį albumą – pirmąjį, pavadinimu "Keep Reachin‘ Up" jie išleido dar 2006-aisiais. Lietuvos publikai Nicole Willis jau pažįstama iš savo pasirodymo festivalyje "Kaunas Jazz".

Kol kas tiek naujienų iš Sattos fronto, nors organizatoriai atlikėjų sąrašą žada dar pildyti ir apie tai paskelbti jau visai netrukus.

O čia klausykit ką jums gros "Mouse on Mars".Daugiau apie festivalį čia: Satta Outside 2012 ir SattaOutside.lt

 

Parašė Emilis, "ManoFestivalis.lt"