Ritasi trečioji "Karklė Live Music Beach-2016" atlikėjų banga

Karklė - Live Music BeachKarklė 2015, nuotrauka Gedvilės Žilėnaitės

Rugpjūčio 12-15 dienomis Karklėje, Klaipėdos rajone vyksiantis festivalis Karklė – Live Music Beach 2016 skelbia į savo muzikinę programą įtraukę reperį, prodiuserį, didžėjų ir dainininką iš JAV Redfoo, „Grammy“ nominuota britų elektroninės muzikos grupė Hot Chip, elektroninės muzikos duetas Monarchy iš Londono.

Vietos atlikėjų pajėgas papildo duetas „Leon Somov & Jazzu“, „No DJ‘s“, Vidas Bareikis, „Žalvarinis“, grupė „Katedra“, kuri atliks programą „Metallica tribute“, klaipėdiečių kompanija „Royce“ grosianti „Depeche Mode“ hitus. „Shorena rocks“ pristatys iš Gruzijos kilusi atlikėja Šorena.

Kaip vieną egzotiškiausių šių metų pasirodymų organizatoriai anonsuoja didžėjų ir prodiuserį iš Meksikos Rebolledo, kurio stichija – uždegantys vakarėliai.

Iš viso per keturias festivalio dienas vyks daugiau nei 70 įvairaus žanro muzikinių pasirodymų. Festivalio atlikėjų geografija apima net tris žemynus – Europą, Šiaurės Ameriką ir Australiją.

Šių metų „Karkle Live Music Beach“ organizatoriai skelbia savo moto: „Yra daug koncertų ir yra Festivalis“. Anot organizatorių, tai reiškia, kad didelis dėmesys yra skiriamas ne tik pasirodymams festivalio scenose, bet ir veiksmui šalia jų.

Rengėjai žada pasaulinio lygio smėlio skulptūrų plenerą ir parodą, gatvės teatrų pasirodymus, išskirtinį madų šou, vyrų ir moterų fitneso čempionatą, pramogas festivalio teritorijoje ir paplūdimyje, pasaulio šalių virtuves, hipių turgelį ir daug kitų dalykų.