Revolution festival: mažas, bet stiprus!

Revolution fest

Jeigu ketvirtą ryto vidury miškų šoki priešais tanko vamzdį, žinok – vyksta revoliucija! Galinga, masyvi, pozityvi, skleidžianti tik teigiamą vaibą revoliucija. Miškas virsta džiuglėmis, o aplink kartu siaučia ir džiuglių gyventojai.

Nieko kito kaip tik daug pozityvios energijos ir vidurius drebinančios jėgos atvaręs į junglo festą negali ir tikėtis. Revolution – nedidelis, jaukus ir savo misiją puikiai įgyvendinęs festivalis pilnai iškrovęs visų reiverių baterijas.

Pressure Babylon

Mažas festas su trimis scenomis reiškia, kad niekas čia nesiruošia miegoti ar siurbčioti alų žiūrėdamas į sceną. Nes ir žiūrėti ten nėra į ką! Reikia pasinerti į džiunglių ritmą ir susilieti su gamta ir su judančia minia.

Trys scenos – daug gero vaibo. Pirmą naktį ritmai draskė intensyvųjį „Pressure Babylon“ stage'ą ir nepailstantį drum and bass'o ir junglo šaltinį - „Jungle warriors“. Išgyvenę kitos dienos popietę jau galėjo atsipalaiduoti ir ruoštis dar vienai reivo nakčiai klausydami ramių regio ritmų „Kingdom of Zion“ scenoje.

Revolution fest

Pavargusių nuo judesio laukė hamakų voratinkliai, išalkusių – Krišnos vaišės, o visiška draugyste spinduliuojantys festo organizatoriai palaikė gerą atmosferą rodydami dėmesį nors ir negausiam, bet teisingam būriui džiunglių gyventojų.

Naktį spalvotosios šviesos skverbėsi į vidų, šoko ant medžių ir apšvietė dangų, tuo tarpu muzika ir nesustojantis ritmas drebino žemę, kojas ir vidines kūno dalis. Gera energija ir draugystė valdė festivalį, o žmones valdė ritmai ir muzika.

Revolution fest

Stipri ir teigiama muzika, kuri visą savaitgalį drebino lietuviškus miškus ir pievas. O pievos ir miškai buvo tapę junglo, drum and basso ir regio karalyste. Revoliucija buvo maža, bet stipri.

Parašė Emilis

Už nuotraukas ačiū Karoliui Antanui Stankevičiui iš utenostv.lt

Daugiau apie fesivalį - REVOLUTION FESTIVAL 2013