"Pure Future White – Arena Show 2012" nebus, pinigų už bilietus – kol kas irgi

\"Pure Future White – Arena Show 2012\" nebus, pinigų už bilietus – kol kas irgi

Šeštadienį Kauno "Žalgirio" areną sudrebinti turėjęs festivalis "Pure Future White – Arena Show 2012" neįvyks. Kaip pranešė organizatoriai, renginys atšaukiamas dėl jų partnerių kaltės, kurie organizatoriams pateikė suklastotas sutartis su "Pure Future White – Arena Show 2012" turėjusiais pasirodyti atlikėjais bei koncerto rėmėjais.

"Buvo užsakyti geriausi planetos atlikėjai, netgi nupirkti lėktuvo bilietai. Tačiau šiuo metu mūsų turtas ir sąskaitos yra areštuotos. Mums buvo pateiktos mūsų partnerio UAB "Ridanta" suklastotos sutartys su atlikėjais ir rėmėjais bei pateikti suklastoti banko mokėjimo dokumentai, ko pasekoje buvome suklaidinti, ir negalime suorganizuoti renginio. Patyrėme šimtatūkstantinius nuostolius", - pranešime spaudai teigia organizatoriai.

Vis dėlto, festivalio rengėjai tikisi, kad tai nesutrukdys jiems rudenį surengti kasmetinio "Pure Future" koncerto. Pranešime taip pat teigiama, kad įsigiję bilietus į "Pure Future White – Arena Show 2012" pinigus gali susigrąžinti bilietus platinusios tarnybos "Tiketa" kasose. Visi negražinti bilietai galios į rudenį planuojamą "Pure Future" renginį.

"Mes eilę metų jums nešėme taikos vėliavą ir norėjome jog visi susirinktumėme pavasarį apsirengę baltai su geriausia nuotaika. Deja, šiais metais mūsų misija nutraukta. Mes iki paskutinės minutės bandėme išgelbėti taip visų pamiltą renginį, deja, jėgos kuri jį naikina nebesustabdome". - graudžiomis mintimis dalinasi organizatoriai.

Pasak jų, visi bilietai yra "Tiketos" bilietų platinimo tarnybos kasose ir pinigai už juos bus sugrąžinti. Organizatoriai taip pat informuoja, jog visi "Pure Future White – Arena Show 2012" bilietai galios ir į rudenį vyksiantį "Pure Future" renginį. Iki to laiko tikimasi išspręsti kilusius teisminius ginčus, arba pavesti renginį organizuoti kitai įmonei.

Vis dėlto bilietų platinimo bendrovės "Tiketa" penktadienį išplatintame pranešime teigiama, kad renginio organizatoriai klaidina gerbėjus teikdami, jog pinigus už bilietus į atšauktą renginį galima susigrąžinti "Tiketos" kasose.  "Tiketos" vadovas Andrius Žiauberis pareiškė, kad didžioji dalis už bilietus gautų lėšų yra pervestos renginio organizatoriams, todėl šiuo metu pinigų už bilietus grąžinimas yra neįmanomas.

"Pure Future White – Arena Show 2012" organizatoriai klaidina gerbėjus, leisdami suprasti, kad pinigus už bilietus į renginį galima atsiimti "Tiketos" kasose. Visos UAB "Puiki idėja" lėšos, teismo sprendimu, yra areštuotos, todėl pinigai už bilietus, kol kas negali būti pradėti grąžinti. Didžiąją dalį už parduotus bilietus gautų lėšų "Tiketa" yra pervedusi renginio organizatoriams, todėl pinigai už bilietus bus grąžinami per "Tiketą" tik tokiu atveju, jeigu renginio organizatorius perves lėšas atgal "Tiketai". Bet kokiu kitu atveju už pinigų už bilietus grąžinimą atsakingas yra išskirtinai renginio organizatorius. Taigi "Tiketa" pradėti grąžinti pinigus žmonėms galės tik tada, kai organizatoriai perves už bilietus gautas lėšas atgal", – pranešime teigia "Tiketos" vadovas.

Primename, jog festivalį jau kurį laiką lydėjo skandalai – organizatoriai skelbė, kad renginyje pasirodys visame pasaulyje garsus kanadiečių "progressive house" ir "electro house" prodiuseris Deadmau5, tačiau apie tai išgirdę atlikėjo atstovai šią informaciją paneigė.

Sužinojęs, kad organizatoriai reklamos tikslais neteisėtai naudoja jo vardą, grupės "Sel" lyderis Egidijus Dragūnas "Pure Future White Arena" pateikė 150 tūks. litų ieškinį, o bendrovė "Lietuvos Geležinkeliai" taip pat kreipėsi į teismą dėl be jų sutikimo organizatorių naudojamo įmonės vardo ir klaidinančios informacijos platinimo.