Puikioji bendrovė "Dentvilgauda" pristatys naują spalvingųjų telefonų paletę

Kaip skelbta anksčiau, įspūdingą prekybos mobiliaisiais telefonais kioską prie Kalvarijų turgaus valdanti ir labai sėkmingai veikianti bendrovė „Dentvilgauda“ nusprendė išplėsti savo asortimentą nepaprastuoju „iPhone 4“ ir dešimtimis kitų naujų, puikių išmaniųjų telefonų. Juos bus galima įsigyti liepos 3-5 dieną vyksiančiame, ko gero, pačiame stipriausiame telefonų išpardavime!

Pastaraisiais metais tiesiog pribloškę naujovėmis „Apple“ gamintojai pripažįsta, kad „iPhone 4“ yra vienas labiausiai vykusių jų modelių. Jis tiesiog pribloškia savo greičiu ir galimybe įsirašyti daug svarbių programėlių. Telefone sklandžiai veikia įspūdinga kamera, be to, jis groja nuostabią muziką per neįtikėtinus garsiakalbius. Visa tai galės įvertinti ir „Dentvilgaudos“ pirkėjai – jau nuo kito mėnesio šis telefonas atsiras ant šio įstabaus kiosko blizgančių ir poliruotų vitrinų.

Neliks pamiršti ir klasikos mėgėjai. „Dentvilgauda“ ir toliau prekiaus pasaulį pakerėjusiu „Samsung Galaxy SII“ išmaniuoju telefonu. Esantis parduotuvės asortimente nuo pat pirmos dienos, šis telefonas čia bus ir toliau! Maža to, nuo šiol jo pirkėjai telefone jau ras įdiegtą ypač funkcionalią „Facebook“ programėlę ir kelias kitas programėles. Tai pasiūlysime, ko gero, pirmieji Lietuvoje.

„Šis netikėtas sprendimas tikrai brėžia naują ribą Lietuvos mobiliųjų telefonų prekybos rinkoje. Nuo šiol „Galaxy SII“ pirkėjai tik pas mus gaus visiškai naujų, iki šiol šiuose telefonuose dar nebuvusių programėlių. Be to, jie galės susipažinti su laiko patikrintais ir sklandžiai veikiančiais šio telefono pranašumais. Žinoma, kad laimingi bus visi, ir maži, ir dideli“, - krykštavo „Dentvilgaudos“ savininkas Klaudijus Petrėnas.

Ir tai dar toli gražu ne viskas! “Dentvilgauda” liepos 3-5 dienomis prekiaus gausybe kitų nepakartojamų telefonų modelių, kuriuos mėgsta kiekvienas. Tai visų tautų išgirtieji suomiai „Nokia 3210“, vokiška kokybe alsuojantys sunkiasvoriai „Siemens Gigaset DL500A“ staliniai telefonai, abejingų nepaliekantys klasikos veteranai „Philips Diga“ ir dar gausybė kitų įvairiausių modelių kiekvieno skoniui.

Be viso to, išpardavimo metu „Dentvilgauda“ pasirūpins ir moderniais garso bei vaizdo sprendimais. Ant kiosko degs nauja bendrovės iškaba su lazeriukais, o viduje garsiai grosime geriausius „Lietaus“ hitus per mūsų ką tik įsigytą, dar dažais kvepiantį radiją. Susiplanuokite laiką jau dabar ir būtinai apsilankykite!

Pagarbiai Jūsų – „Dentvilgauda“

Perskaitėte iki galo? Žaviuosi jumis. Tam reikėjo dvasios stiprybės, nes tokio perkrauto, pritempto ir neįdomaus teksto jau seniai nesu rašęs. Savaime suprantama, tai yra parodija, toks pranešimas neegzistuoja ir tikrovėje niekada nebus išplatintas (labai to tikiuosi).

Tačiau kažkodėl nemaža festivalių dalis būtent taip komunikuoja savo naujienas.

Kelių muzikos vidutiniokų įtraukimas į programą kažkodėl visuomet turi būti pristatomas, kaip didžiausias žmonijos išradimas nuo elektrinės gitaros laikų. Visi geriausiai derina meno ir muzikinę programą, užtikrina aukščiausią kokybę, turi smagiausias pramogas ir didžiausią rinkoje deminutyvų debesį.

Nežinau Lietuvoje kitos tokios srities, kurioje rinkos žaidėjų „piaras“ būtų taip stipriai perspaustas. Galbūt kažkam tai atrodo gera ir veiksminga taktika, tačiau man panašiau į nepagarbą skaitytojui. Visame šitame gražių, bet tuščių žodžių jovale tikruoju laimėjimo receptu gali tapti paprastumas, nuoširdumas ir originalumas. To ir palinkėčiau „Dentvilgaudos“ kiosko išpardavimo organizatoriams.

Festivalių pasiutpolkė 2015: kur šurmuliuosime šiemet (I dalis)

Valdas ©MANOFESTIVALIS.LT