Pristatomi neįprasti svečiai festivalyje "Kilkim žaibu"

Išvydus Norvegijos pavadinimą "Kilkim Žaibu" naujienoje tikriausiai nemažai daliai skaitytojų kažkas lengvai stukteli krūtinėn – tai turėtų būti įdomu. Taip yra iš tikrųjų, nes šiame festivalyje laukiamas "Vulture industires" gyvas pasirodymas. Sunkiosios muzikos gurmanų visame pasaulyje pamėgtas kolektyvas drąsiai pretenduoja tapti viena iš įdomiausių festivalio grupių, o klausytojams – puikiu atradimu.

 Vulture industires

 "Vulture industrines" susikūrė 2003 m. garsiojoje roko ir metalo muzikos šventovėje – Bergene. Įspūdingoje Šiaurės jūros pakrantėje tarp fjordų ir kalnų įsikūrusiame mieste ši grupė netruko išsiskirti iš minios. Nepasidavę black metalo manijai ir niūriam klimatui, muzikantai išvystė savitą kūrybos braižą, įprastai vadinamą progresyviu / avangardiniu metalu. Jų skambesys susideda iš daugybės skirtingų elementų, kurie tarpusavyje turėtų lyg ir nelabai derėti, bet reikia turėti omenyje tai, kad jie – norvegai, juolab, kad simfoninis, industrinis, eksperimentinis, black, susipinantis su doom metalu dera nepriekaištingai. Drąsiausi kritikai juos lygina su unikaliaisiais "Faith No More", "Arcturus", "Devin Townsend", "Manes", "Ved Buens Ende" ar "Enlsaved". Skanu, tiesa?

Pernai rugsėjį garsioji prancūzų kompanija "Season of Mist" išleido trečiąjį "Vulture industrines" albumą "The Tower". Brandus bei kokybiškas devynių kūrinių diskas surinko daugybę puikių įvertinimų. Išskirtinis kūrybiškumas ir sugebėjimas akies mirksniu sklandžiai keisti pavaras laviruojant tarp skirtingų stilių šiai grupei padėjo prasibrauti į plačius tarptautinius vandenis ir sausakimšomis salėmis pasitikrinti savo vertę. Vien ko verti charizmatiškojo grupės lyderio Bjørnar E. Nilsen pasirodymai, garsėjantys ekscentriškumu  bei techniniu meistriškumu.

Jei Jums dar kyla klausimas, ką ši grupė veiks "Kilkim Žaibu", atsakymas yra labai paprastas – tai bus festivalio desertas, kurį velniškai norėsis pakartoti.

Primename, kad 15-asis senųjų tradicijų ir sunkiosios muzikos festivalis KILKIM ŽAIBU nugriaudės2014 m. birželio 20 – 22 dienomis prie Lūksto ežero, Varniuose, Žemaitijoje.

Daugiau informacijos:

www.kilkimzaibu.com