Prisimenant "Satta outside" atradimus

Muzika su manimi. Aš su muzika. Ir taip visą vasarą. Visą festivalingą vasarą! Bent jau man muzika - neatskiriama festivalių dalis, pati svarbiausioji  dalis! Vieni  rieda pasihigh'int, užsikalti litų ar pabūti su draugais. Aš lėkiau pabūti su muzika!

Satta Outside'13

O su kokia muzika tik nebuvom šią vasarą! Techno, drum and bass, jungle, house, dubstep! O kur tik netrypėm žemės! Tačiau šį kartą norėčiau labiau apsistoti ties "Satta outside". Būtent šis festivalis buvo mano muzikinių atradimų rojus, vasaros desertui pateikęs apie 130 atlikėjų!  Festivalis, kuriame su miegu beveik nedraugauta, nes palikti muzikinę odisėja, buvo lygu mirčiai. Mirčiai, vienų geriausių prisiminimų.

Satta Outside'13

Totalinė katastrofa

Kas buvo, puikiai supranta išsireiškimą -  "totalinė katastrofa". Apie visas "Satta outside" organizacinės pusės blogybes būtų galima kalbėti neužsičiaupiant. Liūdna, kai supranti jog šiemet buvo taip "koks skirtumas kaip kas, vis tiek pas mus visi važiuos". Valandinį ėjimą, valandinį laukimą tegalėjo atpirkti muzika, tai vienintelis dalykas, dėl kurio galima dėkoti organizatoriams... vienintelis Sattą išgelbėjęs dalykas. Tad neliečiant visų blogybių daugiau, nerkim ir bent šiek tiek prisiminkim, ką gero girdėjom!

Satta Outside'13

Satta Outside'13

"Buvau visur - išskyrus kempinge"

Turbūt tai viena geriausių frazių, girdėtų šios vasaros festivaliuose, nes būtent taip ir turi būti! Ne veltui tokios frazės, kaip ši, skrajojo Būtingės aplinkoje. Septyni magiški pasirinkai - scenos! Festivalio metu pati spėjau išsiugdyti lepumą. Taškaisi, taškaisi! on on on ir staiga off, gabaliukas nebe toks sultingas! ne problema! Pasirinkimų gausybės dėka leki į kitą stage'ą! Sultingumas didėja!

Satta Outside'13

Šeštadienio nakties karalius - "Outside"

Penktadienio naktinės klajonės, nuo scenos prie scenos,  taip ir nesugebėjo atrasti mažo, gan užsislėpusio "outside" stage! Šeštadienio naktis, ištaisiusi klaidą, pažėrė visą puokštę muzikos, leidusią suprasti, kad tai viena geriausių Sattos scenų. Pirmasis dėl kurio leki į "outside"  - daugumos laukiamas britas - Shackleton, kuris tikrai nenuvylė.  

Apie Dawn day night galiu pasakyti tik vieną - didžiausias Sattos atradimas, kurį dar bent kartą tikiuosi išvysti savo gyvenime. Išgirdusi jo skleidžiamą bass dozę, bėgte lėkiau prie scenos ir negalėjau patikėti, kad jam nebuvo duotas main stage

Satta Outside'13

"Tent" - "basscake"

Daugiausia nakties valandų atėmęs stage'as! Scenoje olandas Icicle! Mėgaujamės drum and bass pyragais! 

Itin saldžiu pyragu tapo ritmo kovos! Aplodismentai skrieja nugalėtojui - Niklavz! Būtų nuodėmė nepaminėti prancūzaičių - "French fries"  ir "Bambounou".

Satta Outside'13

Rytinis delikatesas - "Bar" stage'as"

Nonstopini n valandų! "Bar" stage'as leido iki galo prisisotinti muzika! Manfredas! Vidis! Hanna! Dešimt kart valio!  Ką tik buvusią naktį keičia saulės spinduliai! Miegui  jaučiama alergija tęsiasi! Viską atiduodi muzikai ir viską iš jos pasiimi!

Satta Outside'13

Trumpas prisiminimų lietus baigtas, kaip ir laužytų ritmų vasara! Lekiam sprogdinti rudeninių muzikos bombų ir laukti kitos, dar karštesnės vasaros!

 

 Įspūdžiai Dovi
Foto HeadShooter
©ManoFestivalis.lt