Prasideda muzikinės kovos dėl "Granatų"

Granatos Live

Nuo rytojaus, tris trečiadienius iš eilės – birželio 4, 11 ir 18 d. – muzikos festivalis „Granatos Live“ gerbėjus kvies į „Granatinės muzikos kovas|“, kurių metu patys festivaliautojai nuspręs, ką nori matyti festivalio „NESCAFÉ“ jaunųjų atlikėjų scenoje. „Muzikos trikovės“ vyks „Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus“ kiemelyje, vilniečiams geriau atpažįstamam „PianoMan Outside“ vardu (Vilniaus g. 41, Vilnius).

Rytoj pirmajame „Granatinės muzikos kovų“ ture dėl gerbėjų dėmesio kausis  jaunieji džiazo atstovai grupė „In albedo“, roko muzikos projektas „Pilnatys“ ir dūdas pučiančių bei būgnus mušančių aštuonetas „Mood Seller Band“.

Grupę „In albedo“ sudaro trys kūrybingos asmenybės – vokalistė, klavišininkė, kompozitorė ir tekstų autorė Ieva Marija Baranauskaitė, gitaristas Artūras Ševiakovas ir būgnininkas bei perkusininkas Viktoras Krasauskas. Nors grupė oficialiai prisistatė tik pernai, džiazuojantis trio kartu muzikuoja ir kuria nuo 2011-ųjų ir jau spėjo sėkmingai pasirodyti festivaliuose „VOLT“ bei „Vilnius Jazz“.

In albedo „Mesh Of Red Silk“

Grupė „Pilnatys“ – 2013 m. susikūręs roko muzikos projektas, kurį sudaro vokalistas ir gitaristas Marius Meiliūnas, gitaristas Mantas Meškys ir būgnininkas Kristupas Kmitas. Save „psichodeliniu“ judėjimu tituluojanti grupė yra griežtai prieš rutiną ir pilką kasdienybę, o su šiom „blogybėm“ kovoja muzika.  Judėjimas tiki, kad mūsų laikais nėra geresnės vietos bendrumo, prasmingumo, gyvybės pajautimui nei koncertas. Trijulė derina hipnotizuojančius nakties ir dangaus garsus su pramoniniais betoninių miestų ritmais. Jie nuolat eksperimentuoja, bando senųjų bliuzo, džiazo ir roko elementų pagalba išgauti psichodelinį, mėnulišką skambesį.

Pilnatys „Black Monk“

„Mood Sellers“ – aštuoni jaunuoliai, pučiantys dūdas ir mušantys būgnus, kurie bene visada „padaro“ gerą diskoteką, sugeba užsukti „crazy supermegacool“ nuotaiką ir nesvarbu, kokio stiliaus vakarėlis tai būtų, abejingų „Mood Sellers“ muzikai nėra. „Kadangi mūsų požiūris į muziką yra universalus, mūsų skleidžiami muzikiniai skambesiai priverčia visų kojas bei rankas kilnotis“ – sako grupės nariai.

Mood Sellers 

Moos Sellers

Kiekvienos kovos-koncerto metu žiūrovai balsuos, kurios dvi grupės ar atlikėjai, jų nuomone, pasirodė geriausiai, jie ir pateks į festivalio „Granatos Live“ „NESCAFÉ“ jaunųjų atlikėjų sceną.  Iš viso per „Granatinės muzikos kovas“ bus atrinktos šešios grupės. Septintoji paaiškės atskiro balsavimo socialiniame tinkle „Facebook“ metu.

Rugpjūčio 1–3 d. Rumšiškių muziejaus teritorijoje vyksiančiame muzikos festivalyje „Granatos Live“ bus įrengtos keturios scenos, kuriose pasirodys daugiau nei 30 atlikėjų ir grupių iš užsienio bei Lietuvos. Festivalyje bus galima išgirsti metų sensacija tituluojamą britų grupę „Bastille“, vieną ryškiausių jaunosios kartos žvaigždžių iš Didžiosios Britanijos Johną Newmaną, Lietuvoje labai populiarų gatvės artistą ir atlikėją pasaulyje – australą Dub FX, bene populiariausią latvių duetą „Instrumenti“, geriausią Lietuvos hiphopo grupę „G&G Sindikatas“, elektroninės muzikos „dievus“ – grupes „Golden Parazyth“ ir „Electronic I“, Lietuvos muzikos ateitis „Colours of Bubbles“ ir „Garbanotas Bosistas“ ir dar daugiau atlikėjų ir grupių.

Renginys nemokamas