Pozitivus riboja gerbėjų auditoriją

Festivalis "Positivus" – tai kaimyninėje Latvijoje nuo 2007 metų vykstantis atviro oro festivalis, keletui liepos mėnesio dienų apsistojantis maždaug 100 km į šiaurę nuo Rygos esančiame Salacgrivos paplūdimyje.

Positivus

Regis, festivalis siūlo viską, ko reikia – saulę, jūrą, daug veiklų ir populiarią kokybišką muziką. "Positivus" jau yra aplankę tokie garsūs veidai kaip James, Goran Gora, Muse, Moby, Travis, "Manic Streat Preachers" ir kiti.

Šiais metais pozityvųjį paplūdimio scenų parką (galima taip sakyti, nes scenų skaičius išties didelis – 7 ir daugiau), aplankys šarminiai "Sigur Ros", žymieji "The XX", "Imagine Dragons", "Irris" ir daugybė kitų atlikėjų, kurių muziką šimtais tūkstančių peržiūrų transliuoja "Youtube", groja pasaulio radijai ir savo garso takeliams naudoja filmai.

Positivus

Būdamas, palyginus, jaunu reiškiniu, "Positivus"  labai greitai įgijo publikos pasitikėjimą. Jau antraisiais festivalio gyvavimo metais  į jį suskrido, suplaukė ir suvažiavo 18 000 šėlo ieškančių žmonių. 2010 – aisiais nuspręsta festivalio auditoriją apriboti iki 15 000, nes, pasak festivalio organizatorių, būtent tokiam skaičiui žmonių galima užtikrinti komfortą ir pozityvų festivalinį būvį.

"ManoFestivalis.lt" (lietuviškų festivalių kalendorius) kol kas nesiekia aprėpti užsienio festivalių, tačiau į šalia vyksiantį "Positivus" šiemet koją įkels. Tad laukite naujienų!

 

"ManoFestivalis.lt"

 Positivus

Positivus