Populiariausias studentiškas darbas - darbas festivaliuose

Darbas festivaliuose

Internetinis puslapis "Studentbeans.com" skelbia apie 6 populiariausius studentiškus darbus. Jų viršūnėje – darbas festivaliuose.

Nors festivaliai Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, dažniausiai vyksta vasarą, tai gali būti puikus būdas užsidirbti šiek tiek pinigų. Tokio pobūdžio darbo reikėtų ieškoti kuo anksčiau ir gal net rudenį pradėti rūpintis, kad artėjančią vasarą turėtum galimybę ir pasilinksminti, ir dirbti.

Tiesa, mūsų šalyje festivalių organizatoriai dažniau priima darbininkus - savanorius. Tai reiškia, kad atlyginimo galbūt ir negausi, tačiau nemokami bilietai į festivalį – garantuoti.

Beje, mūsų patarimas - neieškok darbo festivaliuose tarp darbo skelbimų. Paprastai festivalių organizatoriai yra pernelyg užsiėmę, kad juos ten talpintų. Ieškok būdų, kaip išreikšti savo didelę motyvaciją pats.

Kiti minėtini populiarūs darbai:

 Padavėja / padavėjas

Padavėja

Neabejotinai geriausias šio darbo pliusas – arbatpinigiai, atlygis gali būti dvigubai didesnis, jei pasitaiko dosnių klientų. Tad jei manai, kad tiktum dirbti padavėjo darbą, imkis jo.

 Auklė / auklius

Auklė

Puikus būdas padidinti savo piniginės turinį, jeigu esi atsakingas, globėjiškas ir mėgsti vaikus, šis darbas kaip tik tau.

 Barmenė / barmenas

Barmenas

Studentai mėgsta alkoholį. Kas dieną lankytis bare šiek tiek per brangu, tad kodėl ten neįsidarbinus? Be to, dirbant barmenu gali atrodyti, kad daugiau bendrauji, nei iš tiesų dirbi.

 Prekių ir paslaugų reklamavimuotoja / reklamuotojas

Reklamuotojas

Visi esame susidūrę su žmonėmis gatvėje dalinančiais skrajutes. Jie tai daro ne norėdami tave pakankinti, o užsidirbti. Ir tai nėra taip sunku. Didelės kompanijos ieško prekės ženklo reklamavimui skirto asmens. Gal tau tiktų šis darbas?

 Mokytoja / mokytojas

Mokytojas

Galbūt neturi materialių daiktų, kuriuos galėtum parduoti, tad kodėl nepardavus savo ypatingų sugebėjimų. Kažkas ieško matematikos studento, kuris galėtų padėti paaiškinti kai kurias temas, kitas galbūt nori patobulinti savo prancūzų kalbos žinias. Kiekvienas iš mūsų gali padėti kitam ir tuo pačiu užsidirbti. Taip pat gali mokyti kitus groti muzikos instrumentu, naudotis kompiuteriu ir daugybės kitų dalykų.

 

Iš anglų kalbos vertė Vaiva T.