Po "Sūpynių"

Po \"Sūpynių\"

Praėjusį savaitgalį vykusio elektroninės muzikos festivalio "Sūpynės" facebook'o siena mirga nuo padėkų ir atodūsių, kaip ten buvo gera. Pozityviu atsiliepimu su "ManoFestivalis.lt" svetainės skaitytojais dalinasi festivalininkė Kristina, į "Sūpynes" važiavusi jau nebe pirmus metus iš eilės.

Miško takai ir takeliai, pievos ir samanų paklodės visą gražųjį birželio savaitgalį suposi nuo elektroninės muzikos skambesių, žmonių juoko ir gerų emocijų. 7-oji festivalio "Sūpynės" kosminė odisėja masino užburiančiais minimal, techno, house, indie, dubstep ir kitokios elektroninės muzikos stilių perlais, kur vietą ant pievutės ar po medžiu galėjo rasti tiek reivo veteranas, tiek apsižvalgyti užsukęs šviežas reiveriukas.

Po \"Sūpynių\"

"Sūpynės" - vieta ir reiveriams veteranams ir reiveriukams. Foto organizatorių

Keturios scenos, įspūdingas, kokybiškas ir švarus garsas, o svarbiausia – aplink tvyrantis pozityvas neleido kiurksoti, miegoti ligi valiai; ir net po šešių valandų vos kojas bepavilkdamas vis dar taikai į taktą, apimtas muzikos euforijos... apkabini naują savo draugą ir tik pirma rasa pažadina mažą miego kirminą.

Ir kaipgi "Sūpynės" be lietaus? Čia jau didžiausia padėka palapinei, kuri apsaugojo nuo žaibų, griausmų, liūčių ir priglaudė kelioms valandoms akims pailsinti. Prisipažinsiu – tai buvo vienas laukiamiausių vasaros įvykių, privertęs "Sūpynes" įsimylėti dar kartą, nešioti apyrankę, kol pati nenukris, ir su džiaugsmu laukti dar vienos kelionės į Pakretuonę.

Po \"Sūpynių\"

Apyrankė su pažadu. Foto Kristinos V.

Ar buvo blogų dalykų? Taip! Liūdnas pirmadienis, neleidęs pamiršti apie nepakartojamą savaitgalį muzikos prieglobstyje! Todėl susitinkam kitąmet kartu pasisupti – neabejoju, organizatoriai tikrai nustebins net visko mačiusius.

Parašė Kristina V.

Viršelio nuotrauka Kristinos V.