Pirmųjų festivalių kainų turgelis

Manofestivalis.lt

Nors dar nesibaigė šildymo sezonas, o dienose sinefiliško patogumo gerokai daugiau nei kad minčių apie siautulius ir gūsius vasaros festivaliuose, tačiau MANOFESTIVALIS.LT jau gana stipriai jaučia festivalių organizatorių namų darbų rezultatus. Dar neprasidėjus balandžiui KALENDORIUJE puikuojasi daugybė įrašų apie būsimas nepamirštamas akimirkas, o bilietų platintojai jau kurį laiką prekiauja daugelio vasaros festivalių bilietais „eurinėmis“ kainomis. Truputį pavartėme interneto puslapius ir surašėme, kaip festivalių kūrėjai įsivertina savo darbą. Lentelėje galite matyti 11 festivalių ir jų kainas šiandien.

Festivalių kainos

Įdomu tai, jog kai kurie festivaliai gali kainuoti apie 600 LT (turima omenyje „Masters Of Calm“), tiesa nesidomėjome už kokį servisą tiek pinigų prašoma, tačiau net ir žemesnioji kaina – 59 EUR / 203 LT už „bilietą į ramybę“ yra ganėtinai solidi.

Vienas iš geriausiai įsivertinančių – praėjusiais metais puikius atsiliepimus susirinkęs „Sūpynių“ festivalis. Bilietai į jį kainuoja nuo 50 EUR/179 LT.

Labai gretimą kartelę laiko „Karklė-Live Music Beach“. Nepaisant ilgos tylos po ne visai susidoroto milžiniškos minios iššūkio – sako „parduosim TIK 10 tūkstančių po/nuo 49 EUR ir daugiau“. Šiek tiek pigiau - 39 EUR/ 135 LT ketina kainuoti „Granatos Live“ Rumšiškėse. Laipteliu žemiau - už 30 EUR / 103 LT - sunkiosios muzikos festivalis „Kilkim žaibu“.

Tundra“, „Galapagai“, „Velnio akmuo“, atrodo, ėmėsi viduriuko – 25-26 eurai  / kiek daugiau nei 80 LT už trijų dienų renginį. Tarsi pretenduojantys į „paskaičiuota sąžiningai“ poziciją.

Na, o labiausiai besikuklinantys – dar maži arba jau maži – antrą kartą vyksiantis „Nibiru“ bei daugiau nei dvi dešimtis skaičiuojančios „Bliuzo naktys“ – kaina 16-17 EUR / kiek daugiau nei 50 LT. Pigiau turbūt bus tik ten, kur bilietus plėšys pagrindiniai organizatoriai.

Su nekantrumu laukiame kitų naujienų.
P.S. Visi minėti skaičiai, manytina, yra bet kada kintantys. 

 

Gintarė, MANOFESTIVALIS.LT