Pirmasis Lietuvoje world music festivalis jau rugpjūtį!

 Pirmasis word music festivalis Lietuvoje jau rugpjūtį!

Rugpjūtį prasidės pirmasis Lietuvoje world music festivalis, apimsiantis keturis kassavaitinius koncertus. Į pirmąjį Lietuvoje world music festivalį "Pasaulio muzika gyvai'12" organizatoriai žada atvežti grupes iš skirtingų pasaulio kampelių: Portugalijos, Vengrijos, Jamaikos ir JAV.

Festivalį atidarys savotiškas klajojantis mažasis orkestras - "OqueStrada" – bene didžiausias pastarųjų metų atradimas iš Portugalijos, naujai perrašantis portugalijos muzikos tradicijas ir besimėgaujantis pelnytu pripažinimu namuose ir svetur.

Antroji rugpjūčio savaitė bus su Raymond Wright – regio muzikos gerbėjams gerai pažįstamu atlikėju iš egzotiškosios Jamaikos, turinčiu unikalius vokalinius gebėjimus ir dažnai muzikos kritikų statomu į vieną gretą su tokiais talentais kaip Luther Vandross, Beres Hammond, Luciano ar Barry White.

Pasaulio muzikos atlikėjas Raymond Wright

Festivalyje koncertuosianti romų grupė iš Vengrijos "Romengo" – viena ryškiausių savo žanro atstovių. Grupės albumas "Kétháné" 2011 metais rugsėjo mėnesį pakliuvo į 5-tą World Music Charts Europe geriausių albumų sąrašo vietą. Režisieriaus E.Kusturicos, G.Bregovičiaus, "Gogol Bordello" gerbėjams šis koncertas bus tikra dovana!

"Pasaulio muzika gyvai'12" pasibaigs Sax Gordon (JAV), vieno energingiausių ir labiausiai jaudinančių saksofonistų šiuolaikinėje muzikos rinkoje pasirodymu. Su emocionalia ir virtuoziška saksofono fiesta – tinkama vasaros palydėtuvių šventė - garantuota! Egzotiškas, įvairialypis, spalvingas, dovanojantis daug gerų emocijų!

Rugpjūčio 1 dieną gimsiantis naujas reiškinys Lietuvos muzikos padangėje – festivalis "Pasaulio muzika gyvai" - žada būti įvairus ir jausmingas.

Festivalyje grosiančios grupės "Romengo" temperamentas primena "Gogol Bordello" 

Daugiau informacijos festivalių skiltyje "Pasaulio muzika gyvai'12"
Viršelio nuotraukoje orkestras - "OqueStrada"