Paskutiniai "Armageddon Descends III" dalyviai – DEAD CONGREGATION

 Pagaliau atėjo laikas paskelbti paskutinę "Armageddon Descends III" grupę. Su pasididžiavimu ir euforija pristatome pagrindinius vakaro svečius – Death Metalo budelius iš Graikijos "DEAD CONGREGATION"!

DEAD CONGREGATION

DEAD CONGREGATION atspindi visa tai kuo turėtų alsuoti tikras, bekompromisinis Death Metal – rūstumas, masyvumas ir niūri atmosfera, dinamiškas, techniškas atlikimas bei organiškas ir kančios perpildytas skambesys. Kai 2008 m. pasirodė albumas “Graves of the Archangels”, iš karto tapo aišku, jog šie graikai nebus dar viena grupė, kuri moka techniškai pagroti ir teisingai atkartoti senosios Death Metal mokyklos klišes. Albumu pelnę pogrindžio palankumą, Graikijos Death Metal titanai plačiai pristatė savo muziką koncertuose ir netruko užsitarnauti grupės, pasižyminčios įspūdingu gyvu atlikimu reputaciją.

 

Praeitais metais išėjęs albumas “Promulgation of the Fall”, ko gero, labiau pranoko nei pateisino klausytojų lūkesčius ir yra tituluojamas kaip vienas iš autentiškiausių šiandieninio Death Metal šedevrų. Tai yra tvarinys atspindintis visapusišką grupės tobulėjimą ir įtvirtinęs graikų statusą šiuolaikinėje scenoje. Po šio albumo išleidimo, DEAD CONGREGATION yra kviečiami į koncertinius turus ir vienus reikšmingiausių ekstremaliosios muzikos festivalius Europoje ir Amerikoje. Ši patirtis atsispindi jų gyvuose pasirodymuose, kurie pasižymi virtuozišku ir precizišku atlikimu bei itin slegiančia atmosfera. Tuo galėsite įsitikinti kovo 14 d. festivalyje “Armageddon Descends III”.

Ekstremaliosios muzikos festivalis “ARMAGEDDON DESCENDS III”

Mirties metalo scena:

DEAD CONGREGATION (tikras death metal, Graikija)

CULT OF FIRE (ezoterinis juodmetalis, Čekija)

TORTORUM (tikras norvegiškas juodmetalis)

PROFANAL (d-beat death metalas, Italija)

FUCK OFF AND DIE! (black/thrash/crossover, Lietuva)

 

Ekstremaliosios elektronikos scena:

BIZARRE UPROAR (Harsh Noise, Suomija)

HUMAN LARVAE (Power Electronics/Industrial, Vokietija)

ANEMONE TUBE (Industrial/Dark Ambient/Noise/Drone, Vokietija)

POGROM (Power Electronics/Noise, Lietuva)

TIESE (Drone/Harsh Noise/Experimental, Lietuva)

HASSOKK (Post-mortem, Lietuva)

 

Vieta: Kultūros baras “Kablys”, Kauno g. 5, Vilnius
Data: 2015 m. kovo mėn. 14 diena
Kaina: 20 EUR

Įvykis Facebook: https://www.facebook.com/events/807581599302110/

Sek: Nekrokatarsis - https://www.facebook.com/Nekrokatarsis