Miesto festivalio "Loftas Fest" gretas papildo jaunimo numylėtiniai "Modestep"

"Loftas Fest 2013" ir toliau skelbia savo ypatinguosius svečius. Šiandien paaiškėjo, kad vasarą Vilniaus Naujamiestyje sutiks ir kultiniai dubstep, elektroninio roko kūrėjai iš Didžiosios Britanijos – "Modestep".

Miesto festivalio \"Loftas Fest\" gretas papildo jaunimo numylėtiniai \"Modestep\"

"Modestep"

"Šiuo metu jie griaudžia Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur kaip tik į pabaigą eina jų amerikietiškasis turas. Jis pasibaigs atlikėjų svajonių festivalyje – "Coachella" dar šį mėnesį", – sako "Modestep" į miesto festivalį pasikvietęs muzikantas ir prodiuseris Victoras Diavara.

Dviejų brolių ir dviejų draugų ketvertas iš Didžiosios Britanijos savo šaly taškų užsidirbo dar 2011 m., išleidęs hitinį ir dubstepinį "Sunlight", kuris papuolė į A sąrašus ir topus pačiame "BBC Radio 1". Šiuo metu šios dainos klipo peržiūros "YouTube" siekia beveik 24 milijonus.

Modestep – Sunlight

Iškart po to juos užpuolė britų festivalių organizatoriai, o vėliau ir visos Europos, galiausiai pasaulio – visi jie norėjo matyti "Modestep" ant savo scenų. Atsigriebę šlovės svetur, jie vasarai grįžta į gimtąją Europą. Čia jie pristatys savo debiutinį albumą "Evolution Theory" (2013).

Kol "Modestep" broliai – Tony ir Josh Friend – dar nepasekė legendinių grupių ("The Kinks", "The Jesus & Mary Chain", "Oasis"), kurių branduolys – irgi broliai – pėdom ir nesusikivirčijo, Lietuvos jaunimas yra kviečiamas ateiti bei pamatyti energingą grupės pasirodymą savo akimis.

 

Patek į unikalų festivalį mieste

Nuolat ieškantiem naujovių ir įkvėpimų, vienintelis tokio pobūdžio miesto festivalis "Loftas Fest 2013" ne tik Lietuvoje, bet ir aplink – ideali proga atitrūkti.

Čia galima bus ne tik stebėti šiandien aktualių muzikantų pasirodymus (jau dabar patvirtinti tarptautinio lygio vardai "Toro Y Moi" (JAV), "FM Belfast" (Islandija), "MUM" (Islandija), "Modestep" (Didžioji Britanija), bet ir visas tris dienas leisti įvairiuose pramogų zonose.

Festivalio teritorijoje bus įtvirtinta riedlenčių rampa, atskirtos diskotekų zonos, kūrėjų dirbtuvės, kavinių skveras. Be to, žiūrovus kvies kino erdvė ir kūrybinių industrijų konferencija dienos metu "What’s Next?" – daugiau informacijos apie tai netrukus.

Pagrindinė scena stovės lauke, mažesnės bus pastatytos vidiniuose loftuose. Festivalis vyks patį pirmąjį vasaros savaitgalį, kai ištrūkti į gamtą ir miegoti palapinėje – dar vėsoka, o būti lauke dienos metu bei siausti vidiniuose loftuose naktimis – pats tas.

 

Daugiau apie "LOFTAS FEST 2013"