"Masters of Calm" kvies į dvasinę šventę

Rugpjūčio 10-17 dienomis  Zarasuose esančioje Dūburio ežero saloje jau antrus metus iš eilės vyks festivalis "Masters of Calm". Net savaitę laiko vyksiančiame festivalyje dalyviai galės išbandyti skirtingas praktikas ir dvasines technikas, pasisemti žinių, įkvėpimo ir galbūt atrasti savąjį kelią tobulėjimo ir savirealizacijos link.

Masters of Calm

Fotografija Kristinos Jasudaitės

"Masters of Calm" - tai unikali galimybė patirti ir išbandyti daugybę dvasinių praktikų vienoje vietoje. Stovykloje bus galima išbandyti  įvairių rūšių jogą, reiki, ciguną, rebefingą, astrodramą, teatro terapiją, išmokti paišyti fraktalus, sužinoti daugiau apie vedinę astrologiją, pievose augančias lietuviškas žoles ir net patirti užburiančias  gongo maudynes.

Šiais metais festivalyje koncertuos ir gitaros virtuozas, keliaujantis muzikantas Estas Tonne, kuris surengs net du pasirodymus.

"Antrus metus iš eilės organizuojamame festivalyje dalyviams pasiūlysime dar daugiau įvairių praktikų ir seminarų,  skatinsime juos bendrauti, pažinti pačius save ir supantį pasaulį, per praktines ir teorines paskaitas mokinsime atskleisti bei lavinti sąmoningumą. Juk būtent tada prasideda didieji pokyčiai tiek žmogaus viduje, tiek jį supančiame išoriniame pasaulyje" - sako  tvirtai įsitikinęs vienas festivalio organizatorių Mindaugas Vidugiris.  

Mokymus festivalyje ves ir patirtimi su dalyviais dalinsis net kelios dešimtys patyrusių savo srities specialistų, kurie jau yra nuėję netrumpą kelią savirealizacijos link.

Festivalyje ypač laukiamos jaunos šeimos, atvykstančios kartu su vaikais. Saloje vaikams bus įrengta atskira  zona, kur jais rūpinsis patyrę specialistai - auklės, mokytojai,  plaukimo ir sporto instruktoriai.

"Mes apsiimame visus organizacinius rūpesčius, stovykloje kas dieną bus ruošiamas vegetarinis maistas, todėl į festivalį tereikia atsivežti tik palapinę ir gerą nuotaiką. Laukiame smalsių žmonių, jau atradusių savąjį kelią, bet norinčių išbandyti kažką naujo  ir dar tik žengiančių pirmuosius žingsnius savo ieškojimų link", -   pasakojo renginio organizatorius M.Vidugiris.

 

Daugiau apie festivalį "Masters of Calm"