"LOFTAS FEST": viskas paruošta, belieka užkurti reikiamą pirmojo vasaros festivalio nuotaiką

LOFTAS FEST

Miesto festivalis "Loftas Fest" artėja, paruošiamieji darbai įpusėjo, visame pasaulyje žinomi atlikėjai jau turi po aviabilietą į Lietuvą – kas iš kur, dienos programa ir konferencija "What’s Next?" taip pat sudėliota – belieka užkurti reikiamą pirmojo vasaros festivalio nuotaiką. Tai "Lofto" komanda padarys jau šį ketvirtadienį (gegužės 9 dieną) prie Radvilų rūmų Vilniaus g.

"Į mūsų pre-party atvyksta amerikiečių grupė "Blue Devils" – jie yra mušamųjų instrumentų virtuozai, penkiolikakart pasaulio čempionai", – trumpai pre-party ypatinguosius svečius pristato festivalio organizatorius Victoras Diavara.

Taip pat išankstiniame festivalio vakarėlyje gros pats Vee, Vaiperis, Dee&Kamy duetas, "Disco Mafia" narys Zhill ir saulės muziką grojantis Doctah Jahngle.

"Loftas Fest" pre-party vyks jau šį ketvirtadienį, prie buvusio klubo "Woo", Vilniaus g. 22, nuo 19 iki 23 val. Visi yra laukiami: su dviračiais, pledais, patogiais batais, gera nuotaika ir atvira širdim.

Blue Devils

Blue Devils


"Loftas Fest 2013" apimtys auga kasdien

"Lofto" festivalio programa šiemet iššaugo į rimtą tarptautinio lygio muzikinį vojažą.

Visame pasaulyje žinomi vardai – tokie kaip MTV išgarsėjusi hip hopo pankė Kelis, Ibicos ir Berlyno diskotekų karalienė Miss Kittin, hipsterių numylėtas Toro Y Moi, legendiniai islandai "Mum", dubstep muziką gyvai grojantys pasiutę britai "Modestep" ir daugelis kitų – šį festivalį į savo planus įtraukė tik dėl jo unikalumo net ir jų jau visko mačiusiomis akimis.

"Loftas Fest 2013" – tai lygių neturinti patirtis nekeliant kojos iš miesto – festivalis miesto centre su lauko scena ir 4 scenom vidinėse erdvėse bei kitomis pramogomis 3 dienas iš eilės.

O dienomis gersim kavą ir dalinsimės žiniomis specialioje festivalio dienos programoje – trendų konferencijoje "What’s Next?". Apie pastarąją daugiau informacijos jau visai netrukus.

 

 Daugiau informacijos apie "Loftas Fest 2013"