"LOFTAS FEST" šiemet vėl kartos kempingo po stogu sumanymą

Gera naujiena visiem, kas į "Loftas Fest" atvyks iš tolimesnių Lietuvos ar pasaulio taškų – šiemet, kaip ir pernai, festivalintojus nakvoti kvies unikalus kempingas po stogu – "Loftvilis".

\

Erdvus kempingas po stogu bus įkurtas netoli "Loftas Fest" teritorijos, vos keli šimtai metrų nuo įėjimo į festivalį, Kauno g. esančiose Vilniaus dizaino kolegijos patalpose.

"Ten bus ramu, saugu, muzika netrukdys išsiilsėti, taip pat šilta ir stogas virš galvos", – sako festivalio organizatorius Victoras Diavara.

Pernai "Loftas Fest" metu kempinge po stogu nakvojo virš 100 žmonių. Šiemet nakvynės patalpos išsiplėtė trigubai, todėl šįkart "Loftvilyje" turėtų tilpti kur kas daugiau norinčiųjų nebrangiai ir patogiai išsimiegoti.

"Apsauga, tualetas, prausyklės ir stogas garantuotas. Čiužiniu, miegmaišiu, o gal ir visa palapine (tik be kuoliukų) festivalintojai turėtų pasirūpinti patys", – sako V. Diavara.

"Loftvilio" patalpos ir visa šio unikalaus miesto festivalio teritorija yra netoli Vilniaus geležinkelio ir autobusų stoties, o nuo senamiesčio – vos 15 minučių kelio.

"Loftas Fest 2013" vyks patį pirmąjį vasaros savaitgalį – gegužės 31 – birželio 2 dienomis: tiek vidinėse loftų patalpose, tiek lauke. Smarkiai kartelę užsikėlę festivalio organizatoriai – tiek su svečių iš užsienio ryškumu ir kiekiu, tiek dienos programos užmojais – jau sulaukė ir interesantų iš užsienio dėmesio bei pačių atlikėjų didžiulio palaikymo.

 

 Daugiau apie "LOFTAS FEST 2013"