Loftas Fest 2013: madingi ir aktualūs italai "Tale Of Us" po ilgų derybų – festivalio programoje

"Loftas Fest" pristato dar vienus svarbius ir Lietuvoje jau kurį laiką labai lauktus svečius – italus "Tale Of Us". Jie pasirodys pirmąją festivalio naktį kartu su amerikiečiu Toro Y Moi, pasaulio diskotekų karaliene Miss Kittin, dubstep gyvai grojančiais "Modestep" ir didžiuliu lietuvių palaikymu iš "Golden Parazyth" ir kitų.

Tale Of US

"Su šiuo duetu šokau Berlyne – tai buvo neabejotinai vieni įsimintiniausių šokių mano gyvenime. Festivalyje būsiu visas tris dienas, bet "Tale Of Us" – mano laukiamiausi", – sako TV laidų vedėja Ugnė Skonsmanaitė.

Kiekviena gera muzika pasakoja savo istoriją. Istorijos būna apie meilę, laimę ir netektį. Būna istorijos ir apie mus. Būtent taip yra pasivadinusi ši dviejų italų house techno grupė – "Tale Of Us".

"Jų istorija prasidėjo nuo nelegalių vakarėlių loftuose Milane. Dabar vaikinai gerbėjų minias hipnotizuoja didžiausiuose pasaulio klubuose (Berlyne, Ibicoje, Londone). Vasaros sezoną jie atidarys kartu su mumis, "Loftas Fest 2013"", – sako festivalio idėjos autorius Victoras Diavara.

house techno muzika yra pastiprinta pop, nu disco ir net roko motyvais: "Turiu ne vieną "Tale Of Us" plokštelę, ir net ne dvi...", – savo simpatijas duetui išreiškia "Silence Family" narys Vidis.

"Tale Of Us" – tai dviejų itin greitai populiarėjančių italų Karm ir Matteo duetas, kuris pretenduoja perrašyti tam tikras elektroninės muzikos kūrimo taisykles. Be to, duetas šiuo metu yra įsikūręs Berlyne – ten, kur ir gimsta didžioji dalis šiuo metu aktualiausios elektroninės muzikos.

"Loftas Fest 2013" vyks patį pirmąjį vasaros savaitgalį – gegužės 31 – birželio 2 dienomis. Smarkiai kartelę užsikėlę festivalio organizatoriai – tiek su svečių iš užsienio ryškumu ir kiekiu, tiek dienos programos užmojais – jau sulaukė ir interesantų iš užsienio dėmesio bei pačių atlikėjų didžiulio palaikymo.

Taip pat festivalio teritorijoje bus įtvirtinta riedlenčių rampa, atskirtos pramogų zonos, menininkų dirbtuvės, kavinių skveras, žiūrovus kvies kino erdvė ir dviejų dienų kūrybinių industrijų konferencija "What’s Next?". 

Daugiau apie festivalį "LOFTAS FEST 2013"