Loftas Fest'13: Karštasis reivo savaitgalis finišavo!

Loftas Fest

Finišavo! Masė reiverių, masė geros nuotaikos, masė tobulos muzikos. Ausyse iki šiol spengia, akyse šviesų blykstės, kūnas vis dar bando kovoti su paralyžiumi. Tai puikiai supras kiekvienas, kuris šį savaitgalį turėjo vienintelius namus. Muzikos pritvinkusią, fabrikų oazę!

Mum

Sekmadienis. Scenoje islandai „Mum“ . Hipnotizuoja, tu total high, nieko negali būti geriau už visišką chill išskridimą. Chill prieš pareinančią sekmadienio nakties jėgą!

FM Belfast

Kiti islandai  „Fm Belfast“ abejingų nepaliko. Taškėsi visi, o labiausiai patys atlikėjai! Galiausiai, pasirodymui besibaigiant, grupės vaikinų kelnės krenta velniop! Reivas tęsiasi su Lofto scenoje pasirodančiu britu „The Petebox“ išgarsėjusiu socialiniame tinkle youtube.

The Petebox

Laikrodis muša po 22h, didžioji scena laukia pačios viešnios. „Pirkau bilietą tik dėl Kelis“. Tai būtent ta frazė, kuri varstė ne vieno lūpas. Atlikdama puikiai žinomus hitus, Scenoje Kelis spinduliavo ypatinga energija. Tačiau tik gerą pusvalandį pasirodžiusi atlikėja daugelį privertė suglumti, po itin trumpo pasirodymo laiko padėkodama ir palikdama sceną. Festivalininkai susižiūri vienas į kitą, kilsteli rankas į laikrodžius, viskas?

Kelis

Nooo! All stars Jam session! Visi siaučia Lofto scenoje! Dasimušinėji, nenorėdamas ir negalėdamas patikėti, kad jau viskas. Tesinori skanduoti nesibaigiantį AČIŪ visai Lofto komandai! Visiems reivo sielos žmogams! Buvo sick!

Rave ON = life ON!

Foto iš trečios festo dienos: Loftas Fest'13 Day #3

Viskas apie tai, kas vyko savaitgalį - LOFTAS FEST 2013

Parašė Dovi.