Loftas Fest'13 antra diena: Pusryčiai pas mamą buvo labai sunkūs!

Big Beat Bronson

Auksinės reiverių frazės nemeluoja, ko gero, sunkiausi pusryčiai šiais metais! Jei ir tau paryčiais teko ar teks išgirsti frazę: ei, ko apsivalgei? Nesikuklink pasakydamas, kad mamos pusryčiai taip išnešė!

Loftas Fest įsibegėjo, nieko kito negali pridurti kaip tik – wow! Šeštadienis prasideda. Laukdamas naktinio reivo, galvoji kur užsukus. Konferencijos, kinas! Pats metas kino erdvei. Pračekinimui pasirinktas „Be ryšio“.

Pralekia pirmosios dvidešimt minučių, norisi dingti, tačiau liekam. Nežinau ar sėdmaišių patogumas sulaikė, bet džiaugiuosi, kad bent vienas filmas feste buvo pažiūrėtas! Nematei? Rekomenduoju jei nori kažko nurauto, nori kažko be ryšio.

Chinawoman

Main stage jau įjungęs startą! Štai ir Chinawoman! Bandom pasinerti į romantiškų baladžių gilumą, tačiau nesėkmingai, galvoje sukasi mintys tik apie pareinančią jėgą! Naktinę Bass jėgą! Ant scenų pradeda rikiuotis mūsiškiai.

Su Dee & Kamy pajudėjus hip hop‘o ritmu, šaunam paklausyti seniai girdėtų Skamp! 15 years! Tokios progos dėka, pačius geriausius ir visiems puikiai žinomus gabalus dainavo visi! Supersci! Pasmaguriavimui gavome dar vieną hip hopo dozę! Viską pasako pats žodis SUPERsci!

Supersci

Laikas sustojęs! Laukiam vidurnakčio! Drauge, naktie!

Atominė bomba sprogo! Sprogo, išnešė, ištaškė visus! Kalbu apie daug kam gerai žinomą Danų kolektyvą - C.A.R.T. Warehouse stage dar nebuvo tokio sausakimšo! Išgirsti Drum and bass bei dubstep pirmieji energijos proveržiai ir tu - Ramusis vandenynas! Tu didžiausiame permirkusiame transe! Tu nebesivaldai, tave valdo - kaifas!

Kaifas tęsiasi iki sekančių sunkiųjų mamos pusryčių! Manai sekmadienį bus ramiau? Nemanyk, o geriau atvaryk!

Parašė Dovi - bus DAR!

Foto iš antros dienos: Loftas Fest'13 Day #2

Kas vyko pirmą festo dieną: Laukėm ir sulaukėm! Loftas Fest’13 – On!