Loftas FEST'12 keičia muzikinio festivalio formatą

Loftas FEST\'12 keičia muzikinio festivalio formatą

Gimęs vos prieš trejus metus menų fabrikas "Loftas" šiemet pristato dar vieną naują reiškinį Vilniaus naktiniame gyvenime – "Loftas Fest" . Muzikinis miesto festivalis startuoja su visu būriu Lietuvos bei užsienio muzikos žvaigžių, nemažą dalį kurių jau buvo galima ir anksčiau išvysti Lofto scenoje.

Didžiausios festivalio žvagždės – niujorkiečiai "Herculses & Love Afair", kurie į Lietuvą atvyksta pirmą kartą. Trijų dienų festivalyje taip pat pasirodys švedų hip hopo žvaigždės "Looptop Rockers", italų nu jazz meistrai "Gabin", britų beatboxeriai MC Xander ir Mr. Woodnote kartu su Lil Rhys bei Eva Lazarus, o taip pat jaunieji Jungtinės Karalystės indie muzikos atstovai "Dirty Goods" su iš "Kings of Leon" vokalisto pasiskolintu balsu bei "Toyface".

Loftas Fest netrūks ir lietuviškų akcentų – festivalininkų minią užves Vaiperis su "Despotin Fam", "G&G Sindikatas", energingieji "Freaks on Floor", o plokšleles suks džiunglių liūtas Cr-Edit bei britiškai lietuviškas dubstepo karalius Mark Splinter.

Visą informaciją apie atlikėjus ir festivalio "line-up" galite rasti apsilankę internetiniame puspalyje LoftasFest.lt

O čia galite pamatyti naujausią festivalio vaizdo anonsą kuriame "Lofto" siela Vikrotas "Vee" Diawara pasakoja apie į vieną didžiausių šios vasaros festivalių Lietuvoje atvykstantį atlikėjų iš Britolio desantą.