Laukėm ir sulaukėm! Loftas Fest’13 – On!

Toro Y Moi

Metus laukėm, tikėjomės! Loftas Fest tikrai bus! Štai ir sulaukėm! Jau nuo penktadienio vakaro festivalis drebina Naujamiestį, drebina Vilnių! Drebinom ir drebinsim dar visą savaitgalį, juk vasaros festivalių sezoną reikia atidaryti griausmingai!

19h skelbiamas startas. Prasičekini line–up ir supranti, kad nėra kur skubėti. G&G Sindikatas, Mark Splinter dar bus girdimi n kartų. Norisi naujų veidų, naujų garsų. Modestep turėtų jau groti. Yes! Tik įėjus į festivalio zoną pasitinka dubstep. Nieko daugiau nereikia, kai laužyti ritmai laužo visus. Gerokai apšilus, ekskursiją skelbiame atidarytą! Širdis džiaugiasi scenų pagausėjimu, netiki ir vis dar negali atsidžiaugti, kad Lofto Festas jau įsivažiuoja! Greitis didėja!

“Reikia dar išgerti - nesuperkažką- kiek sodrumo, skonio”. Išgirsti pirmieji įspūdžiai puikiai sutelpa į šias frazes, tik kur tas aukso viduriukas!

Nakties bomba! Warehouse stage! 01:00! Miss Kittin on air! Elektroninė muzika veržiasi lyg iš pačio Vezuvijaus, laikas sustoja, jauti jėga!

O kur toliau? Kas toliau? Nebesvarbu! Viskas ko reikėtų – one more time, Kittin!

Jei išlydi pirmąją festo naktį su saulės spinduliais, reiškia, kad buvo OSOM! Tačiau iki atominės bombos sprogimo vis dėlto kažko pritrūko. Natūralu! Juk Atominės bombos sprogsta šeštadieniais!

Festivalio fotogalerija: Loftas Fest Day #1

Parašė Dovi, tęsinys - RYTOJ!