Laukdamas rugpjūčio festivalis "Galapagai 2013" kviečia į koncertą Vilniuje

Jau gegužės 11 dieną, 22 valandą sostinėje gerbėjus jau trečiąjį kartą kvies koncertų ciklas, skirtas muzikos ir pramogų festivaliui "Galapagai 2013" palaikyti.

Galapagai 2013

Šįkart "Studio9" vyksiančiame renginyje gyvo garso koncertą sugros alternatyvios muzikos klausytojams puikiai pažįstami "Golden Parazyth" vyrukai, o prie jų prisijungs broliukai latviai "The Sound Poets".

Penktus metus skaičiuojantis "Golden Parazyth" duetas atskirų pristatinėjimų neprašo lyg gyvuotų ne vieną dešimtmetį. Nuoširdžiai plušantys GP ir K@ savo gerbėjus vos užsikabaroję ant scenos stebina visa sprogdinančia muzikine energija ir lyrišku balsu vienu metu. Regis, tris studijinius albumus ir vieną EP išleidę vaikinai laužo bet kokius standartus ir savęs tikrai nerėmina į jokius rėmus. Galbūt dėl to "Golden Parazyth" pastaruoju metu domina ne tik tautiečius.

Charizmatiškieji vaikinai Zaraso saloje rugpjūčio 2-3 dienomis gros "LATE NIGHT SPECIAL" programoje.

Jau žinoma, kad kaimynai "The Sound Poets" festivalyje visų lauks FEEL FREE scenoje.

The Sound Poets

Su pirmuoju savo singlu "Emily" duetas šovė į pačias muzikines aukštumas ir jau 2012-aisiais buvo pripažintas geriausiu Latvijos pop-rock .

Netikėtai, tačiau pelnytai "The Sound Poets" yra lyginami su tokiais vardais kaip "Arcade Fire", "Coldplay" ar "Keane", tačiau patys vaikinai sakosi, kad jųdviejų kelias į šlovę dar tik prasideda.

Tuo tarpu muzikos ir pramogų festivalis "Galapagai" pažada, kad toks koncertas taip pat tik pradžia prieš prasidedant didiesiems pasiruošimo darbams.  Kaip jau įprasta, "Galapagai 2013" kvies susitikti rugpjūčio 2-3 dienomis, prie Zaraso ežero.

 

Koncerto pradžia – 22 val.
Renginio kaina - 10 Lt.