Latvijoje rengiamas tamsoje plaukiantis festivalis

Ezera Skanas

Ezera Skaņas, išvertus iš anglų kalbos reiškia „Ežero garsas“ – būtent taip vadinasi Latvijos glūdumoje, grupės filmų kūrėjų ir dizainerių sumanytas projektas, šiais metais trečią kartą vyksiantis ežere, prieš patenkant saulei – 5 valandą ryto.

Ezera Skanas

Pasak organizatorių, šis festivalis apjungia muziką, vaizdo instaliacijas ir metafiziką. Visi plaukia drauge – scena, atlikėjai, dalyviai. Pastarieji, pjūduriuodami savo valtyse, ir tampa pagrindiniais herojais, kai juos apjungia tyla ir tamsa, o kylant saulei pradeda ryškėti siluetai ir charakteriai.

„Paslaptingumas prasideda ten, kur atsiranda laisvė tarp atlikėjų ir publikos, kai nelieka lūkesčių, o erdvė tampa atvira naujų dalykų atsiradimui” – teigia renginio kūrėjai ir kviečia apsilankyti rugpjūčio 27 d., 5 valandą ryto išaušiančiam stebukle.

Užsukti maloniai kviečia ir šio renginio internetinis puslapis bei renginys socialiniame tinkle facebook.

Bilietai čia.

Ezera Skanas

---

Lietuvoje, Kuršių mariose, tris metus ant vandens plūduriavo festivalis „Rafta“,  tiesa kiek kitokiu metu ir kiek kitokia, kiek šelmiškesne nuotaika. Deja, po praėjusiais metais kilusių nesklandumų, į krantą išlipusi „Rafta“ šiemet daro pertrauką.

Raftą prisimenant:

 

 Gintarė, MANOFESTIVALIS.LT