Kristina Kruopienytė ir šiais metais rūpinsis festivalio "Granatos Live" stiliumi

Pirmą rugpjūčio savaitgalį Rumšiškių muziejaus teritorijoje vyksiantis muzikos festivalis "Granatos Live" gerbėjams pristato naujausią marškinėlių kolekciją. Jų modelius bei piešinius kūrė jau antrus metus su festivaliu bendradarbiaujanti viena žymiausių Lietuvos dizainerių Kristina Kruopienytė. Unikalius, "muzikinius" marškinėlius visi norintys jau greitai galės įsigyti festivalio "Facebook" profilyje bei renginio metu.

Kristina Kruopienytė ir šiais metais rūpinsis festivalio \"Granatos Live\" stiliumi

"Pernai metais Kristinos sukurti marškinėliai sulaukė labai palankių festivaliautojų vertinimų, todėl ir šiemet pasitikėjome jos kūrybinėmis idėjomis. Nesuklydome. Rezultatas pranoko lūkesčius. Naujausia marškinėlių kolekcija ne tik atitinka festivalio nuotaiką, jo dvasią, bet ir pasakoja istoriją, kuri šiemet brandesnė, muzikalesnė. Kaip ir pats festivalis", - sako "Granatos Live" organizatoriai. 

"Jau antrus metus prisidedu prie muzikos festivalio marškinėlių dizaino ir džiaugiuosi, kad grafinė išraiška atsiradusi mano kuriamuose drabužiuose gyvuoja ir yra geidžiama šiuolaikinio, jau, rodos, visko mačiusio ir išbandžiusio, jaunimo", - pasakoja K. Kruopienytė. "Kurdama šių metu "Granatų" marškinėlius laikiausi tam tikros, katu su festivalio organizatoriais suformuotos idėjos, koks turi būti marškinėlių marginimas. Toli nenukrypome, pasilikome prie įprastų, aiškiai "nuskaitomų" piešinių – daiktų, bet kurų negali gyventi nei vienas kokybiškos muzikos mylėtojas ir klausytojas".

Besivadovaujanti "išmintingo dizaino" principais, t.y. realiais, išgrynintais ir nesenstančiais dalykais besižavinti dizainerė šiais idėjas perkėlė ir į festiavalio atributiką. Šiai metais Kristina festivaliautojams pasakoja "nemirtingo" muzikos klausytojo istoriją. Tai atsispindi marškinėliuose su kaukole, kasete ir ausinėmis". Iš jų “gimė” ir dar kelios marginimo idėjos. "Kad kiekvienas galėtų pasirinkti jam patinkantį, o gal net "kauptų" ir visą istoriją", - šypsosi dizainerė.

Rugpjūčio 1-3 d. Rumšiškių muziejaus teritorijoje vyskiančiame muzikos festivalyje "Granatos Live" bus įrengtos keturios scenos, kuriose pasirodymus surengs daugiau nei 30 atlikėjų ir grupių iš užsienio bei Lietuvos. Festivalyje bus galima šgirsti metų sensacija tituluojamą britų grupę "Bastille", vieną ryškiausių jaunosios kartos žvaigždžių iš Didžiosios Britanijos Johną Newmaną,   vieną populiariausių gatvės artistų ir atlikėjų pasaulyje – australą Dub FX, geriausią Lietuvos hip-hop grupę "G&G sindikatas", elektroninės muzikos "dievus" - "Golden Parazyth" ir "Electronic I", taip pat "Kurak", "Garbanotas Bosistas", "Ministry Of Echology". Dar daugiau atlikėjų ir grupių "Granatų" organizatoriai paskelbs jau artimiausiu metu.

Kristina Kruopienytė ir šiais metais rūpinsis festivalio \"Granatos Live\" stiliumi

Kristina Kruopienytė ir šiais metais rūpinsis festivalio \"Granatos Live\" stiliumi

Kristina Kruopienytė ir šiais metais rūpinsis festivalio \"Granatos Live\" stiliumi