Kokios lietuviškos grupės pasirodys „Galapaguose“?

Muzikiniu grojaraščiu šiemet sužavėti garsiai žadantis festivalis „Galapagai 2016“, prieš tai paskelbęs tokius vardus kaip „Gorgon City“ ir „Milky Chance“, šiandien skelbia lietuvių atlikėjų ir grupių dešimtuką.

Leon Somov & Jazzu

Visų pirma, džiaugiamės, kad šią vasarą į festivalį „Galapagai“ grįžta labai laukiama kompanija Leon Somov & Jazzu. Jie visuomet suburia prie scenos tūkstančius žmonių, nes tiek hitų, kiek patys turi, bet kas galėtų pavydėti“, – sakė „Galapagų“ vadas Algirdas Barniškis-Blėka.

Dešimtuką taip pat sudaro lietuviams puikiai pažįstami G&G Sindikatas, Žalgirio arenoje solinio koncerto metu daug publikos sukvietęs Lilas ir Innomine“.

Dar vienas Lietuvos alternatyvioje scenoje garsus vardas – ba., neseniai pristatęs savo EP „Saulės Užtemimas“ ir jį palydėjęs turas parodė, kad šio atlikėjo muzikos ištroškę visi nuo Klaipėdos iki Utenos.

ba.

Galapaguose“ savo klausytojų lauks ir kūrybinis duetas Mesijus X Münpauzn, kurio išleistas albumas „#uzgrotu“ pripažintas vienu stipriausių pastarųjų metų darbų Lietuvoje.

Garbanotas bosistas

Festivalio scenoje bus galima išvysti ir grupę Garbanotas Bosistas, sausį nuskynusią M.A.M.A apdovanojimą geriausios metų alternatyvos kategorijoje.

M.A.M.A statulėle už geriausią metų elektroniką apdovanoti Beissoul & Einius, pasak organizatorių, paskutiniam liepos savaitgaliui suteiks sodrių natų Zarasuose.

Festivalyje publiką pakels iki dangaus ir vilniečiai Baltasis Kiras, veikiausiai save pačius nustebinę tokia stulbinama kūrinio „Lūpytės“ sėkme.

Prieš 15 metų susibūręs Keymono kolektyvas – tai dar viena ryški „Galapagų“ muzikinės programos dalis.

Keymono

Atnaujintą solo programą festivalyje pristatys zarasiškis Pushaz, kuris „Galapagų“.

 ---

Muzikos ir pramogų festivalis „Galapagai 2016“ vyks liepos 29-30 d. vyks Zarasuose, Zaraso ežero saloje.