Kino pavasaris atšaukia du filmus

Festivalio "Kino pavasaris" organizatoriai Vilniuje ir Kaune atšaukia du festivalio filmus. Tai Jonathano Glazerio režisuotas filmas "Po oda" ir  Hirokazu Kore-eda juosta "Koks tėvas, toks ir sūnus". Tokį sprendimą teko priimti dėl  iškilusių nesutarimų tarp dabartinių filmų platintojų iš Rusijos ir abiejų filmų autorinių teisių atstovų iš Amerikos bei Prancūzijos.

Kino pavasaris

Pasak festivalio organizatorių, nors ir nemalonu, kartais taip nutinka, kad filmų premjeros arba jų seansai festivaliuose yra atšaukiami dėl filmų platintojų arba teisių turėtojų sprendimų. Jiems ne visada festivaliai gali daryti įtaką. Panašus atvejis yra nutikęs su filmu "Volstryto vilkas", kai jo rodymas Lietuvoje buvo atidėtas dviem mėnesiams. 2013 metų Berlyno kino festivalyje paskutinę minutę savo filmą "Didysis meistras" atšaukė režisierius Wong Kar-wai, nusprendęs, kad filmą būtina permontuoti.

"Nors atšaukiami tik 2 filmai iš 250, mums tai ypač skaudu, nes visi filmai mums yra be galo brangūs. Apgailestaujame dėl tokios situacijos. Žiūrovams, be abejo, bus suteikta galimybė grąžinti bilietus ir atgauti pinigus, tačiau mes operatyviai paruošėme ir alternatyvius žiūroviškiausių filmų seansus, kurie bus rodomi vietoje atšauktų filmų, o į juos galios žiūrovų jau įsigyti bilietai", - sakė festivalio "Kino pavasaris" vykdantysis direktorius Algirdas Ramaška.

Žiūrovams – bilietų gražinimas arba kitas filmas

Vietoje atšauktų filmų "Koks tėvas, toks ir sūnus" ir "Po oda" festivalio organizatoriai suteiks galimybę tuo pačiu metu pamatyti šiuos filmus: "Savaitgalis Paryžiuje", "Raketa", "Glorija", "Raudona šeima", "Dėžutė pietums", "Vakolda", "Ji", "Groja Liuvinas Deivisas".

Kasose, kuriose buvo pirkti bilietai, žiūrovai gali pasikeisti bilietą ir į kitą filmą. Bilietus gražinti arba išsikeisti galima tik tose kasose, kur bilietai buvo pirkti. Internete pirkti bilietai grąžinami arba keičiami pas tą patį platintoją (pvz. "Tiketa" kasose, "Forum Cinemas" kasose) arba to kino teatro, į kurį buvo pirktas bilietas, kasoje. Iškilus klausimams žiūrovai gali kreiptis el. paštu info@kinopavasaris.lt

Org.info