Kas pradeda šildyti LOFTAS FEST?

Gegužės 23-oji. Penktadienis. Savaitė iki vasaros. Savaitė iki nesibaigiančio festivalių maratono. Maratono, kuris tęsis dar ir rudens pradžioje, nešdamas misiją - galingai uždaryti vasaros sezoną!

Loftas

Kalba eina apie rugsėjo 4-ąją startuosiantį Loftas Fest'14! Festivalis - šio savaitgalio renginių kaltininkas, nes trys datos - 23,24,25 apjungia tris miestus vienam tikslui - Loftas fest pre-party! Pradedant Vilniuje, - Menų fabrike "Loftas", persikeliant į Klaipėdą "Meat Lovers" ir sekmadienį finišuojant Kaune "Ryšių kiemelyje".

Prasideda ištisa Lofto fest pre-party vakarėlių serija, kuri turėtų tęstis iki pat rudens. Pirmąją, šio savaitgalio, seriją organizuoja SOUNDBOYS.LT, kurie festivalyje kartu su Junglist.lt turės savo bass sceną.

Jau šį savaitgalį - Vilnius, Klaipėda bei Kaunas turės unikalią galimybę išgirsti jau metus Lietuvoje nekoncertavusios grupės - FUSEDMARC. Audiovizualinės elektronikos grupė, sulaukusi pripažinimo visoje Europoje mums vėl atveria duris į giluminius potyrius.

Į dar kitokius potyrius mus blokš - Hatti Vatti - naujasis lenkų minimal dubstep prodiuserio Piotr'o Kalinsk'o audio-visual projektas. Atlikėjas Lietuvoje viešėjęs jau ne kartą, tačiau šį kartą eilė atėjo Menų fabrikui "Loftas", kur visa erdvė, kaip ir visi mes, atsiduosime elektronikos garsams!

Apie visa tai plačiau kalba Diawara, Soundboys.lt, Fusedmarc čia

 

Rašė Dovi